Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sławno

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Sławno, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Są to na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz opał dostosowany do parametrów aktualnie wykorzystywanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Sławno, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sławno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu, placówki firmy czy hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Sławnie, ale też w wielu innych miastach w kraju. Będąc producentem innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w kotłach dowolnej wielkości. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania higieny w kotle, automatyczny proces spalania, a także utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako doświadczony producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Sławnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Sławno i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek opałowy jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych typów gwarantuje, że na pewno znajdziesz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia transportu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sławno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sławnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sławno

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Sławno i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego materiału. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz również zamówić w różnych innych miastach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia materiału w wytrzymałych workach jego transport i składowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z korzystną ceną zakupu. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi przepisami i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec plusów! Ekogroszek dostępny w mieście Sławno może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest zgodny z większością pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych substancji ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Sławno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek