Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Białogard

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w mieście Białogard, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie znajdziesz opał odpowiedni do parametrów Twojego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w Białogardzie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Białogard

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy planują zadbać o rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, firmy czy budynku o innym charakterze, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Białogard, ale też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako producent nowoczesnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy węgla oraz wyróżniają się w stosunku do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek opałowy sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych plusów możemy zaliczyć wsparcie dla utrzymania czystości w piecu, automatyczny proces spalania oraz zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Białogardzie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Białogardzie i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a bogaty wybór dostępnych produktów gwarantuje, że na pewno kupisz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia transportu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Białogard)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w okolicy kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a później do kotłowni lub na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Białogardzie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Białogard

Jeśli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Białogard i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także kupić w licznych innych regionach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie jest wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Białogard jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie produkuje dużej ilości tlenków siarki ani popiołu w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Białogard - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek