Ekogroszek workowany pomorskie

Chcesz nabyć ekogroszek w woj. pomorskim? Dobrze się składa – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której możesz znaleźć nowoczesne paliwo węglowe w rewelacyjnej cenie. W SAM-BUD-ROL już ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości materiałów opałowych, przez co zdołaliśmy wypracować uznanie wielu klientów prywatnych i firmowych z różnych województw. Obecnie znajdziesz u nas głównie ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko województwie pomorskim, ale także w całym kraju. Co więcej, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, udostępniamy różne rodzaje nowoczesnych materiałów opałowych, których najwyższa jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną zakupu. Zachęcamy do przeanalizowania szczegółów!

Zobacz film
Ekogroszek workowany pomorskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę to niewątpliwie wybór dla klientów o szczególnych potrzebach, którzy szukają innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Zawarte w naszym sklepie ekogroszki workowane sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko domów jednorodzinnych, ale także innych budynków – biur, hal magazynowych i tym podobnych. Bez obaw można stosować węgiel ekogroszek w różnych gabarytów urządzeniach grzewczych, mając gwarancję, że wytworzone ciepło zagwarantuje prawidłową temperaturę w każdym miejscu.

To jednak nie koniec! Jako producent możemy zaproponować Ci pewny i doskonałej klasy węgiel w atrakcyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży. Ze względu na ten fakt masz okazję postawić na sprawdzony, doceniany przez klientów i zgodny z obowiązującymi regulacjami opał bez nadwyrężania rodzinnego albo służbowego majątku. Z wykorzystaniem dostępnego w naszym sklepie ekogroszku ograniczysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w województwie pomorskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany wyróżnia się w największym stopniu niezwykle korzystną wartością opałową i małą zawartością popiołu wytwarzaną podczas wykorzystania. Z dobrym skutkiem można używać go w piecach klas od 3. do 5. oraz rozwiązaniach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w proponowane paliwo ekogroszek, dostajesz materiał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Zamówiony ekogroszek jest pakowany w trwałe, łatwe w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są przy tym bezproblemowe w transporcie. Wśród oferowanych przez nas produktów dostępny jest wydajny materiał w kilku wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie wydajnością, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – zerowa lub niewielka spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie pomorskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Pomorskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

W firmie SAM-BUD-ROL od dekad zapewniamy naszym klientom doskonałej klasy paliwo, które jest polecane do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz asortyment, w którym można znaleźć między innymi ekogroszek workowany oferowany woj. pomorskim, przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych i firmowych szukających skutecznego, kompatybilnego z piecami różnych kategorii nowoczesnego materiału opałowego.

Zamówienie innowacyjnego paliwa węglowego bezpośrednio od producenta to także świetny sposób na ograniczenie kosztów. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest zdecydowanie opłacalna, a przy tym sam ekogroszek należy do grupy ekonomicznych. Oczywiście, zadbaliśmy o nie tylko przystępny koszt zakupu, ale przy tym wysoką jakość i skuteczność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek workowany współgra z obowiązującymi regulacjami.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek