Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Człopa

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w Człopie, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz materiał odpowiedni do specyfikacji posiadanego pieca. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Człopa, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod kątem standardu produkcji i świetnych parametrów, ale też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Człopa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną postawić na wydajne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, firmy lub magazynu, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Człopie, lecz również w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych atutów zalicza się między innymi możliwość utrzymania porządku w piecu, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła, a także zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako wytwórca i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Człopie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Człopie i okolicach, to doskonała propozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał charakteryzował się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór oferowanych rodzajów powoduje, że z łatwością znajdziesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Człopa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, czyste składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie zmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Człopie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Człopa

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Człopie i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od opału zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również nabyć w licznych innych miastach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych workach jego przewożenie i przechowywanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące normy i mającego niezbędne certyfikaty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w Człopie może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych substancji ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Człopa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek