Gaz

OFERTA

Oferujemy butle gazowe AmeriGas 11kg, które są alternatywnym źródłem energii, możliwym do wykorzystania praktycznie w każdej sytuacji. Dzięki temu cieszą się one wielką popularnością. Nie wymagają specjalistycznych narzędzi i umiejętności obsługi. Konstrukcja butli AmeriGas sprawia, że są trwałe i bezpieczne.
Kupując butle nieznanych, przypadkowych producentów nie masz pewności czy ich zawartość jest zgodna z tym co deklaruje sprzedawca. Kupując oryginalne, niebieskie butle AmeriGas masz pewność, że zawsze otrzymujesz to, za co zapłaciłeś – 11 kg czystego gazu propan-butan.
Zapoznaj się z ofertą cenową gazu butlowego AmeriGas.

Butla gaz
KORZYŚCI

Butle AmeriGas to:
mobilność – butle łatwo jest transportować i przechowywać, można ich używać w każdym miejscu, wydajność – jedna butla wystarcza na długo, najwyższa jakość – korzystając z AmeriGas dostajesz czysty, najwyższej jakości gaz, kontrola kosztów – wykorzystując butle z gazem LPG nie ponosisz stałych opłat, jak w przypadku prądu czy gazu ziemnego, bezpieczeństwo – AmeriGas gwarantuje, że szczelność butli jest sprawdzana na każdym etapie procesu napełniania i dostawy, ochrona środowiska – LPG podczas spalania nie powoduje powstawania dymu czy trujących gazów, nie stanowi także zagrożenia dla wód gruntowych i gleby, wygoda – dzięki najwyższej jakości i czystości gaz AmeriGas spala się równym, niebieskim płomieniem, który nie brudzi garnków i nie wydziela zapachu, a przy tym zapewnia wysoką temperaturę gotowania.

Zastosowanie

ZASTOSOWANIE

Można je stosować do:
– grillowania,
– podgrzewania wody,
– ogrzewania pomieszczeń.

BEZPIECZEŃSTWO

Kupując butlę, upewnij się, że ma ona na zaworze oryginalną plombę z numerem, logo AmeriGas i napisem propan lub propan-butan! Tylko wtedy wiesz, że butla została napełniona legalnie i jest bezpieczna dla Ciebie i Twojego otoczenia!
Korzystając z butli gazowej używaj tylko przeznaczonych do niej akcesoriów: węża przyłączeniowego, reduktora, opasek – nie starszych niż 10 lat. Zawsze sprawdź czy przewód nie jest uszkodzony. Szczelność połączeń sprawdzaj wodą z mydłem lub specjalną pianką, nigdy nie rób tego za pomocą zapałki czy zapalniczki!

Plomby

Kupując niebieskie butle AmeriGas z oryginalnymi plombami jesteś pewny bezpieczeństwa swojego i otoczenia.
Na stronie wykorzystano materiały i treści pochodzące z: http://www.amerigas.pl