Ekogroszek workowany dolnośląskie

Zastanawiasz się już nad zakupem opału na nadchodzącą zimę? Jeżeli tu trafiłeś – prawdopodobnie tak. Nie wiesz, na jakie paliwo tym razem się zdecydować? Serdecznie polecamy Ci nasz ekogroszek workowany. Jesteśmy w stanie go dostarczyć w dowolne miejsce w całej Polsce – obsługujemy również całe województwo dolnosląskie! Należy on do produktów o naprawdę najwyższej jakości. Chcesz się sam o tym przekonać? Zapoznaj się z poniższą tabelą, w której zostały przedstawione wszystkie jego parametry oraz właściwości. Pomocny może być także PORADNIK KUPUJĄCEGO, w którym podajemy wiele istotnych informacji – między innymi wyjaśniamy różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami naszych paliw.

Zobacz film
Ekogroszek workowany dolnośląskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Mimo wielu starań system ogrzewania w Twoim domu wciąż nie działa idealnie? Ciągle coś jest nie tak? Wciąż zmagasz się z problemami takimi jak nadmierne ilości popiołu, spieki, zbyt duże zużycie paliwa albo niemożność uzyskania pożądanej temperatury? Jesteś już sfrustrowany i zaczynasz nawet rozważać wymianę pieca? Spokojnie – być może aż tak radykalne rozwiązanie wcale nie będzie potrzebne! Całkiem możliwe, że zamiast tego wystarczy po prostu zainwestować w lepszej jakości opał – taki jak dostępny tu ekogroszek SAM-BUD-ROL!

Co nas wyróżnia? Na rynku działamy już od 15 lat i przez ten czas udało nam się zaskarbić sobie zaufanie aż 20 000 stałych klientów, którzy corocznie do nas powracają. Nasz asortyment jest bardzo szeroki – mamy w nim opał przeznaczony do wszystkich rodzajów kotłów. Ponadto nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie zamówić ekogroszek workowany w Dolnośląskim – przestań przejmować się lokalizacją i postaw na jakość. Nasz produkt już wkrótce może znaleźć się w Twoim domu.

Najlepszy ekogroszek w województwie dolnośląskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

W SAM-BUD-ROL stawiamy przede wszystkim na jakość wytwarzanych przez nas produktów. Dlatego też bardzo dbamy o to, by opał, który oddajemy w ręce naszych klientów, miał najlepsze możliwe parametry. Na każdym etapie produkcji jest on poddawany odpowiednim testom oraz sprawdzany pod względem posiadanych właściwości. Do każdej dostawy dołączamy również świadectwo jakości – dowód, że zawartość dostarczonego opakowania ekogroszku zgodna jest z zamieszczonym na nim opisem.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Retomiał - ekomiał węglowyRETOMIAŁ - EKOMIAŁ WĘGLOWY
idealny do kotłów miałowych z podajnikiem
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]23,50 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]7,00 - 15,00%
WYMIAR ZIARNA1,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 30,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie dolnośląskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Dolnośląskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów również w kwestii transportu. Dlatego też dajemy im możliwość wyboru, czy ekogroszek ma być do nich dostarczony luzem (w big-bagu), czy też na bezzwrotnej palecie (w 40 workach – po 25 kg surowca w każdym, co razem daje 1 tonę). Chętnie realizujemy również mniej typowe zamówienia, na przykład hurtowe. Jeśli więc chodzi o dowóz ekogroszku w Dolnośląskim – jesteśmy najlepszą możliwą opcją.

Chciałbyś zamówić u nas ekogroszek, ale nie wiesz, na który konkretnie produkt powinieneś się zdecydować? Postaramy się Ci pomóc. W ofercie mamy cztery podstawowe jego rodzaje. Jeden z nich to Ekogroszek Classic - jest on najbardziej uniwersalny, gdyż nadaje się do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Dlatego, jeśli go kupisz, bardzo prawdopodobne, że doskonale się u Ciebie sprawdzi. Jeżeli zależy Ci natomiast na oszczędności, powinieneś zamówić Ekogroszek Economy – nadaje się on do kotłów 3. i 4. klasy, a wyróżnia go to, że jest najbardziej wydajny. Naszym produktem premium jest natomiast ekogroszek Power Max, który został wyróżniony przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Daje on najlepsze efekty, jeżeli chodzi o ogrzewanie, a sypać go można do kotłów ecodesign oraz tych 5. klasy. Należy wspomnieć jeszcze o jednym naszym produkcie, którym jest ekomiał retomiał – paliwo przeznaczone do kotłów miałowych oraz tych wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe. Mamy nadzieję, że teraz podjęcie decyzji odnośnie konkretnego opału nie będzie już dla Ciebie stanowiło najmniejszego problemu!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Cecylia Sadowska -

Ekogroszek Power MAX

Tak to był super trafny wybór, expresowa finalizacja zamówienia (3 dni), eko suchutki jak pieprz, miału nie widać, granulacja zadowalająca. Szkoda tylko że dopiero po kilku sezonach znalazłam firmę sam-bud-rol. Tak trzymać

5 na 5
- Olaf -

Ekogroszek Classic

Zamawiałem już kilkakrotnie i jestem bardzo zadowlony zarówno z ekogroszku i z usług. Ekogroszek pewny zawsze stałe parametry z kolejną dostawą, nie musze zmieniać ustawień pieca. Polecam

5 na 5
- Tomek -

Ekogroszek Classic

Całkiem spoko ekogroszek, który się nie spieka. Super się pali

Obsługiwane miejscowości w woj. :