Ekogroszek workowany dolnośląskie

Zastanawiasz się już nad zakupem opału na nadchodzącą zimę? Jeżeli tu trafiłeś – prawdopodobnie tak. Nie wiesz, na jakie paliwo tym razem się zdecydować? Serdecznie polecamy Ci nasz ekogroszek workowany. Jesteśmy w stanie go dostarczyć w dowolne miejsce w całej Polsce – obsługujemy również całe województwo dolnosląskie! Należy on do produktów o naprawdę najwyższej jakości. Chcesz się sam o tym przekonać? Zapoznaj się z poniższą tabelą, w której zostały przedstawione wszystkie jego parametry oraz właściwości. Pomocny może być także PORADNIK KUPUJĄCEGO, w którym podajemy wiele istotnych informacji – między innymi wyjaśniamy różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami naszych paliw.

Zobacz film
Ekogroszek workowany dolnośląskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Mimo wielu starań system ogrzewania w Twoim domu wciąż nie działa idealnie? Ciągle coś jest nie tak? Wciąż zmagasz się z problemami takimi jak nadmierne ilości popiołu, spieki, zbyt duże zużycie paliwa albo niemożność uzyskania pożądanej temperatury? Jesteś już sfrustrowany i zaczynasz nawet rozważać wymianę pieca? Spokojnie – być może aż tak radykalne rozwiązanie wcale nie będzie potrzebne! Całkiem możliwe, że zamiast tego wystarczy po prostu zainwestować w lepszej jakości opał – taki jak dostępny tu ekogroszek SAM-BUD-ROL!

Co nas wyróżnia? Na rynku działamy już od 15 lat i przez ten czas udało nam się zaskarbić sobie zaufanie aż 20 000 stałych klientów, którzy corocznie do nas powracają. Nasz asortyment jest bardzo szeroki – mamy w nim opał przeznaczony do wszystkich rodzajów kotłów. Ponadto nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie zamówić ekogroszek workowany w Dolnośląskim – przestań przejmować się lokalizacją i postaw na jakość. Nasz produkt już wkrótce może znaleźć się w Twoim domu.

Najlepszy ekogroszek w województwie dolnośląskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

W SAM-BUD-ROL stawiamy przede wszystkim na jakość wytwarzanych przez nas produktów. Dlatego też bardzo dbamy o to, by opał, który oddajemy w ręce naszych klientów, miał najlepsze możliwe parametry. Na każdym etapie produkcji jest on poddawany odpowiednim testom oraz sprawdzany pod względem posiadanych właściwości. Do każdej dostawy dołączamy również świadectwo jakości – dowód, że zawartość dostarczonego opakowania ekogroszku zgodna jest z zamieszczonym na nim opisem.

Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
ekonomiczny i niezawodny
GRANULACJAOD 5 DO 25 MM
WARTOŚĆ OPAŁOWAMIN. 28 MJ/KG
POPIÓŁ [AR]MAX. 6,00%
SIARKA [SR]MAX 0,60%
WILGOĆ [WR]MAX. 10%
SPIEKALNOŚĆMAX. 20 RI
Ekogroszek PowerEKOGROSZEK POWER
ekonomiczny i niezawodny
GRANULACJAOD 5 DO 25 MM
WARTOŚĆ OPAŁOWAMIN. 27 MJ/KG
POPIÓŁ [AR]MAX. 7,00%
SIARKA [SR]MAX 0,70%
WILGOĆ [WR]MAX. 10%
SPIEKALNOŚĆMAX. 20 RI
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
ekonomiczny i niezawodny
GRANULACJAOD 5 DO 25 MM
WARTOŚĆ OPAŁOWAMIN. 26 MJ/KG
POPIÓŁ [AR]MAX. 8,00%
SIARKA [SR]MAX 0,85%
WILGOĆ [WR]MAX. 10%
SPIEKALNOŚĆMAX. 20 RI

Skład opału Dzierżoniów

Lokalizacja:
ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
dzierzoniow@sambudrol.pl
zadzwoń 668 325 000

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie dolnośląskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Dolnośląskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów również w kwestii transportu. Dlatego też dajemy im możliwość wyboru, czy ekogroszek ma być do nich dostarczony luzem (w big-bagu), czy też na bezzwrotnej palecie (w 40 workach – po 25 kg surowca w każdym, co razem daje 1 tonę). Chętnie realizujemy również mniej typowe zamówienia, na przykład hurtowe. Jeśli więc chodzi o dowóz ekogroszku w Dolnośląskim – jesteśmy najlepszą możliwą opcją.

Chciałbyś zamówić u nas ekogroszek, ale nie wiesz, na który konkretnie produkt powinieneś się zdecydować? Postaramy się Ci pomóc. W ofercie mamy cztery podstawowe jego rodzaje. Jeden z nich to Ekogroszek Classic - jest on najbardziej uniwersalny, gdyż nadaje się do kotłów 3., 4. i 5. klasy. Dlatego, jeśli go kupisz, bardzo prawdopodobne, że doskonale się u Ciebie sprawdzi. Jeżeli zależy Ci natomiast na oszczędności, powinieneś zamówić Ekogroszek Economy – nadaje się on do kotłów 3. i 4. klasy, a wyróżnia go to, że jest najbardziej wydajny. Naszym produktem premium jest natomiast ekogroszek Power Max, który został wyróżniony przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Daje on najlepsze efekty, jeżeli chodzi o ogrzewanie, a sypać go można do kotłów ecodesign oraz tych 5. klasy. Należy wspomnieć jeszcze o jednym naszym produkcie, którym jest ekomiał retomiał – paliwo przeznaczone do kotłów miałowych oraz tych wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe. Mamy nadzieję, że teraz podjęcie decyzji odnośnie konkretnego opału nie będzie już dla Ciebie stanowiło najmniejszego problemu!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Stanisław -

Ekogroszek Power Max

Jestem tak zadowolony z węgla że nie sądziłem że aż tak bardzo będę. Fajna granulacja , bez miału czyściutki. i dobrze sie pali.Jestem naprawde zadowolony

5 na 5
- Adam -

Ekogroszek Power Max

Wysokiej jakości węgiel. Granulacja ekogroszku bez zastrzeżeń. Spiekalność niska. Wart swojej ceny

5 na 5
- Jacek -

Ekogroszek Power Max

Wybór tego ekogroszku okazał się dobrym zakupem. Ostatni sezon byl spokojny. W domu było nagrzane a problemów z piecem nie było żadnych. Polecam. Ekogroszek jest mocny i ładnie się spala

Obsługiwane miejscowości w woj. Dolnośląskim: