Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czaplinek

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Czaplinek, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu znajdziesz opał dopasowany do parametrów aktualnie używanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Czaplinek, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod kątem jakości i znakomitych parametrów, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czaplinek

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, biura lub magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Czaplinku, ale również w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych obecnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych wielkości. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania porządku w kotle, zautomatyzowany proces spalania i zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Czaplinku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Czaplinku i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór proponowanych rodzajów gwarantuje, że na pewno kupisz odpowiedni opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Czaplinek)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste przechowywanie – zachowanie porządku w okolicy kotła lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane znajdują się na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem lub na podwórko nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość porcjowania – w naszej firmie staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Czaplinku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czaplinek

Jeżeli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Czaplinek i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które można również kupić w różnych innych regionach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i składowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy produkowany przez naszą firmę to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co zdecydowaliśmy się na dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące przepisy i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Czaplinek jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest zgodny z większością kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Czaplinek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek