Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Warpno

Chcąc sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w Nowym Warpnie, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Można wśród nich odnaleźć między innymi wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz materiał dostosowany do specyfikacji dowolnego pieca. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Nowe Warpno, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Warpno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zadbać o komfortowe i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, biura lub budynku o innym charakterze, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Nowym Warpnie, lecz też w obrębie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Jako doświadczony wytwórca najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnych gabarytach. Do jego największych zalet zalicza się między innymi możliwość zachowania porządku w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm spalania i zapewnienie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Nowym Warpnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Nowym Warpnie i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się dobrą wartością opałową i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór proponowanych wariantów powoduje, że na pewno znajdziesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić przewóz i składowanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowe Warpno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni lub na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną masę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowym Warpnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Warpno

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Nowe Warpno i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które można również zamówić w wielu pozostałych miastach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych workach jego transport i magazynowanie są proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany produkowany przez naszą firmę to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące przepisy i mającego poważane poświadczenia jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Nowe Warpno jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Nowe Warpno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek