Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suchań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Suchaniu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu znajdziesz materiał dostosowany do parametrów dowolnego kotła. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Suchaniu, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem jakości i doskonałych szczegółów technicznych, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suchań

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie domu, firmy bądź budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Suchaniu, ale również w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc wytwórcą innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnych rozmiarach. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm spalania, a także zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Suchaniu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Suchań i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, także tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest materiałem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność obecnych rodzajów gwarantuje, że bez problemu wybierzesz odpowiedni opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i składowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Suchań)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a następnie do kotłowni lub na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort i łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Suchaniu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suchań

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Suchaniu i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które można również kupić w licznych innych miastach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu opału w solidnych workach jego przewóz i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie opału zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi regulacjami i dysponującego poważanymi atestami jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych w kraju.

To jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Suchań może być wykorzystany do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie wytwarza dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Suchań - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek