Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gościno

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w Gościnie, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Będą to przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz produkt dostosowany do parametrów posiadanego pieca. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zakupić w Gościnie, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych parametrów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gościno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy planują zadbać o rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy lub budynku o innym charakterze, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Gościno, lecz również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego największych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania oraz zagwarantowanie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Gościnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Gościnie i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się korzystną wartością opałową i niewielką ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto węgiel ekogroszek jest produktem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór obecnych wariantów gwarantuje, że bez problemu wybierzesz odpowiedni opał dla siebie. Aby ułatwić transport i składowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gościno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste magazynowanie – zachowanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na workach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a następnie do magazynu bądź na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gościnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gościno

Jeśli pragniesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Gościno i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które można również zamówić w wielu innych miastach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie materiału w trwałych workach jego przewóz i przechowywanie jest wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej jakości i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi regulacjami i dysponującego poważanymi atestami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w Gościnie może być używany do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki i popiołu w procesie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Gościno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek