Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Połczyn-Zdrój

Aby sprostać potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w Połczynie-Zdroju, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie wybierzesz materiał dostosowany do specyfikacji Twojego kotła. Możemy pochwalić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w branży i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Połczyn-Zdrój, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Połczyn-Zdrój

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zadbać o rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie domu, firmy lub hali produkcyjnej, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Połczynie-Zdroju, ale również na terenie wielu innych miejscowości w całym kraju. Jako wytwórca nowoczesnego opału, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek opałowy jest odpowiedni do wykorzystania w piecach o różnych gabarytach. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi możliwość utrzymania porządku w piecu, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła oraz zapewnienie wymaganej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Połczynie-Zdroju

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Połczynie-Zdroju i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność oferowanych wariantów powoduje, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić transport i przechowywanie, wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Połczyn-Zdrój)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne przechowywanie – zachowanie porządku w okolicy kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są bezproblemowe w transporcie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni lub na podwórko nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz dokładnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Połczynie-Zdroju
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Połczyn-Zdrój

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Połczynie-Zdroju i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego materiału. W naszej firmie sprzedajemy innowacyjne produkty węglowe, które można też nabyć w różnych pozostałych miastach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w trwałych workach jego transport i magazynowanie jest komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów z korzystną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego postawiliśmy na dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i dysponującego niezbędnymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Połczynie-Zdroju może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie produkuje dużej ilości szkodliwych substancji ani popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje produkowania dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Połczyn-Zdrój - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek