Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cedynia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy szukają wydajnego ekogroszku w mieście Cedynia, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością znajdziesz materiał odpowiedni do specyfikacji posiadanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Cedynia, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem jakości i znakomitych szczegółów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cedynia

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy budynku o innym przeznaczeniu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Cedynia, lecz też w obrębie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Będąc doświadczonym wytwórcą najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do innych dostępnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek workowany nadaje się do spalania w kotłach dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych zalet można zaliczyć wsparcie dla zachowania porządku w piecu, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła, a także zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor opału bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w całym kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Cedyni

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Cedynia i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór proponowanych typów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz optymalny opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Cedynia)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, higieniczne przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki zamknięciu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem lub na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania i łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Cedyni
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cedynia

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Cedyni i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. W naszej firmie zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które można też kupić w wielu pozostałych miejscowościach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych opakowaniach jego transport i składowanie jest proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi normami i dysponującego niezbędnymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Cedynia jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki ani popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Cedynia - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek