Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kamień Pomorski

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w mieście Kamień Pomorski? Świetnie się składa – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu! SAM-BUD-ROL już od przeszło trzech dekad funkcjonuje w sektorze paliw opałowych, podczas których zdołaliśmy zdobyć nie tylko niezwykle istotne kompetencje, ale także zaufanie klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek nowoczesnego paliwa węglowego, wyróżniającego się wydajnością, wysoką klasą i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek oferowany w mieście Kamień Pomorski poleca się do większości pieców, a zróżnicowanie oferowanych produktów sprawia, że bez wysiłku wybierzesz produkt dostosowany do swoich wymagań i możliwości oraz typu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kamień Pomorski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Kamieniu Pomorskim i pobliskich miejscowościach, to zyskujące popularność paliwo węglowe dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Szczególnie zalecamy jego wykorzystanie osobom, które chcą poznać możliwości efektywnego, opłacalnego oraz prostego w użytkowaniu materiału do ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub każdego miejsca o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby oferowany węgiel ekogroszek generował sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie w budynku oczekiwanej temperatury.

Co więcej, nasze rozwiązania nadają się do użycia w piecach o praktycznie dowolnej wielkości, przy czym ich największą zaletą jest doskonała jakość i dobre parametry, które zapewniamy jako wytwórca. Opał spełnia wszelkie normy jakościowe, jest bezpieczny w trakcie używania, a dodatkowo nie musisz nadwyrężać prywatnego czy firmowego portfela, żeby go zakupić. Nasza cena ekogroszku na 100% okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Kamieniu Pomorskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w Kamieniu Pomorskim, to dostępny w naszym asortymencie produkt zdecydowanie sprosta Twoim wymaganiom. Nasz asortyment obejmuje w szczególności nowoczesne materiały opałowe z węgla w czterech wariantach. Każde z nich cechuje się świetną ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych w trakcie spalania i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do wykorzystania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz możliwość zamówić paliwo w sporych, ekonomicznych opakowaniach o wadze 25 kg, bez przepłacania – oferujemy paliwo na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL łączy się z wysoką jakością, przez co nie musisz wybierać pomiędzy bardzo dobrymi wartościami parametrów a niskim kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kamień Pomorski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Doskonały standard produkcji – jako specjaliści w kwestii ekogroszku workowanego możemy zagwarantować najwyższe standardy paliwa, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich kluczowe cechy i skład konkretnego wariantu.

  • Ułatwienie zachowania porządku – dostępny u nas opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu przy kotle bądź na zewnątrz.

  • Prostota dawkowania – opał oferujemy w workach o pojemności, która umożliwia bezproblemowe umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Łatwy transport – nasza oferta to nie tylko bezproblemowe i komfortowe magazynowanie, lecz również prosty, szybki transport. Dzięki umieszczeniu materiałów w workach możesz z łatwością przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kamieniu Pomorskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kamień Pomorski

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy chcą skorzystać z świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w mieście Kamień Pomorski i sąsiednich miejscowościach, przyszykowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodny asortyment nowoczesnego opału. Wśród naszych propozycji znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi, a przy tym korzystnymi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie standardy produkcji zostały zachowane.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi wymogami prawnymi, ma najważniejsze certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL charakteryzuje się najwyższą klasą w porównaniu do konkurencyjnych produktów obecnych na rynku. Dodatkowo możesz bez wahania wykorzystywać produkty w większości kotłów, nie martwiąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu oferowanego w naszym sklepie ekogroszku sprzedawanego w Kamieniu Pomorskim zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, przy tym zapewniając optymalną temperaturę w całym wnętrzu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy też o stan otoczenia. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Podczas spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości trujących, groźnych dla przyrody związków chemicznych. W efekcie możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię skorzystanie z wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Kamień Pomorski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek