Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drawno

Aby sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w Drawnie, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu znajdziesz produkt dostosowany do możliwości swojego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Drawno, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych szczegółów technicznych, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drawno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną zadbać o wydajne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, placówki firmy czy magazynu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Drawno, ale też w wielu innych miastach w całym kraju. Jako producent nowoczesnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do innych obecnych na rynku odpowiedników.

Nasz węgiel ekogroszek nadaje się do wykorzystania w piecach różnych wielkości. Do jego najistotniejszych atutów możemy zaliczyć możliwość zachowania porządku w piecu, zautomatyzowany proces ogrzewania, a także zagwarantowanie optymalnej temperatury w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych na rynku z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Drawnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Drawno i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się dobrą wartością opałową i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór proponowanych wariantów powoduje, że bez problemu wybierzesz najlepszy materiał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i przechowywania materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Drawno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, higieniczne przechowywanie – zachowanie porządku w okolicy kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni lub na podwórko nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie zmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Drawnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drawno

Jeżeli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Drawnie i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy materiału. W naszym sklepie oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które można też nabyć w licznych innych miejscach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi przepisami i posiadającego wymagane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek sprzedawany w Drawnie może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych substancji i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Drawno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek