Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kalisz Pomorski

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w Kaliszu Pomorskim, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Będą to przykładowo wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz materiał dostosowany do parametrów Twojego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Kaliszu Pomorskim, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem jakości i świetnych parametrów technicznych, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kalisz Pomorski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną postawić na wydajne i opłacalne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Kalisz Pomorski, lecz również w wielu innych miastach w kraju. Będąc wytwórcą innowacyjnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w stosunku do innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego najważniejszych atutów można zaliczyć wsparcie dla utrzymania porządku w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm spalania oraz zapewnienie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Kaliszu Pomorskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Kaliszu Pomorskim i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek opałowy jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych rodzajów powoduje, że bez problemu znajdziesz najlepszy opał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i magazynowania zamówienia są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kalisz Pomorski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, higieniczne przechowywanie – zachowanie ładu w okolicy kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w transporcie – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni czy na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kaliszu Pomorskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kalisz Pomorski

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Kaliszu Pomorskim i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz też nabyć w różnych innych miejscowościach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i składowanie jest wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, dlatego postawiliśmy na dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące regulacje i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych w kraju.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w Kaliszu Pomorskim jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Kalisz Pomorski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek