Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mieszkowice

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Mieszkowice, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz produkt odpowiedni do specyfikacji dowolnego pieca. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Mieszkowice, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów technicznych, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mieszkowice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, biura lub magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Mieszkowicach, ale też na terenie wielu innych miejscowości w całym kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych dostępnych na rynku propozycji.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w kotle, automatyczny proces ogrzewania oraz utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Mieszkowicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Mieszkowicach i okolicach, to znakomita propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał odznaczał się wysoką wartością opałową i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność oferowanych produktów sprawia, że z łatwością wybierzesz najlepszy materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, materiały są umieszczane w workach o wadze 25 kg. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Mieszkowice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne przechowywanie – zachowanie ładu w pobliżu kotła lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do magazynu lub na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Mieszkowicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mieszkowice

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Mieszkowicach i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszej firmie oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również kupić w wielu pozostałych miastach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego przewożenie i magazynowanie jest proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną ceną kupna. Chcemy, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego postawiliśmy na dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i dysponującego poważanymi atestami jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w mieście Mieszkowice jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Mieszkowice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek