Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowogard

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Nowogard, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Są to przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu wybierzesz opał dopasowany do specyfikacji swojego kotła. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Nowogardzie, spełni Twoje potrzeby nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych szczegółów technicznych, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowogard

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu, siedziby przedsiębiorstwa bądź magazynu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Nowogard, ale także w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc producentem nowoczesnego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek workowany nadaje się do wykorzystania w kotłach o dowolnej wielkości. Do jego kluczowych atutów możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania porządku w piecu, automatyczny proces ogrzewania, a także zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Nowogardzie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Nowogardzie i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał wyróżniał się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto węgiel ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność dostępnych wariantów powoduje, że z łatwością wybierzesz optymalny materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowogard)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni czy na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowogardzie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowogard

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Nowogard i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne paliwo węglowe, które można również kupić w licznych innych miastach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych opakowaniach jego transport i magazynowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi normami i mającego niezbędne atesty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Nowogard może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji pyłów ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Nowogard - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek