Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczecin

Jeśli marzysz o wydajnym i sprawdzającym się, nowoczesnym paliwie węglowym do ogrzewania, które jest w Twoim zasięgu finansowym, zastanów się nad wybraniem ekogroszku. To produkt znacznie bardziej przyjazny dla środowiska oraz powietrza niż tradycyjny węgiel opałowy spalany w kotle zasypowym - można go bezpiecznie użytkować w polskich kotłach oraz piecach. Wysokiej klasy ekogroszek workowany w Szczecinie zamówisz już teraz w SAM-BUD-ROL. Ziarna ekogroszku są zdecydowanie wydajniejsze i cechują się wysoką energetycznością, co pozwala na długie utrzymywanie żaru. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty na ekogroszek w Szczecinie i zamów nasze nowoczesne paliwo węglowe, niezawodne w zimowe dni.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczecin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Nasza oferta na ekogroszek jest skierowana do Ciebie, jeśli potrzebujesz wydajnego surowca, który będzie Ci się nie tylko opłacał finansowo, lecz także utrzyma odpowiedni żar w piecu przez kilkanaście godzin. Węgiel ekogroszek to idealna inwestycja - gwarantujemy, że doskonale sprawdzi się podczas zimowych dni, skutecznie ogrzewając Twój metraż. Cena ekogroszku jest bardzo atrakcyjna, dodatkowo również jego jakość sprawia, że warto rozważyć zmianę dotychczasowego paliwa do ogrzewania.

Jeżeli poszukujesz wydajnego paliwa, to nie rozważaj już innych alternatyw i zamów teraz ekogroszek dla Szczecina i okolic, który jest dostępny na naszej platformie internetowej. Mamy spore doświadczenie w tej branży i możemy Cię zapewnić, że u nas z pewnością nie kupisz kota w worku. Ekogroszek w SAM-BUD-ROL to świetnej jakości opał, będący najlepszą alternatywą dla tradycyjnego paliwa.

Najlepszy ekogroszek w Szczecinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

W SAM-BUD-ROL oferujemy opał do ogrzewania najwyższej jakości - warto zainwestować w bardziej efektywne rozwiązanie, jakim jest wydajny oraz wysokoenergetyczny ekogroszek. Produkt cieszy się bardzo dobrą opinią, klienci doceniają go za świetne spalanie oraz bardzo mały rozmiar ziaren, które osiągają wielkości w przedziale od 5 do 25 mm. Nasze nowoczesne paliwo węglowe jest dedykowane zwłaszcza dla kotłów klasy 5 oraz spełniających standardy ecodesign, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby także ogrzewać nim dom w kotłach niższej klasy (3 i 4). Sprzedawany przez nas ekogroszek spełnia wszystkie normy wymagane dla naszego kraju i warto podkreślić, że stanowi znacznie lepszą i bardziej efektywną alternatywą dla czarnej bryłki węgla. Mieszkasz w Szczecinie i potrzebujesz ekogroszku na zbliżający się sezon zimowy? Skorzystaj już teraz z platformy SAM-BUD-ROL.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szczecin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Nasz ekogroszek w workach polipropylenowych znacznie łatwiej transportować i dostarczyć pod dowolny adres na terenie całego Szczecina. Co ważne worki są wytrzymałe i doskonale sprawdzają się przy przenoszeniu z miejsca na miejsce.

  • Wytrzymały worek pozwala także zachować względną czystość oraz porządek w komórce, kotłowni lub na podwórku. Szczelnie zamknięty worek to ponadto możliwość uniknięcia wszędobylskiego pyłu węglowego, który jest bardzo brudzący.

  • Ponadto ekogroszek zapewnia znacznie łatwiejsze dozowanie przy dokładaniu do pieca. Nasze 25-kilogramowe worki wielkością są dostosowane do standardowych komór opałowych występujących w polskich i zagranicznych piecach.

  • Worek polipropylenowy to również gwarancja tego, że kupiłeś opał oryginalny i z pewnego źródła, który spełnia polskie normy bezpieczeństwa. Na etykiecie znajdziesz informacje o składzie, wartościach oraz certyfikatach, jakie uzyskał nasz ekogroszek.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szczecinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczecin

Jest to produkt z wysokiej półki, będący nie tylko bardzo efektywną alternatywą, lecz także stanowiący opłacalny finansowo zakup. Kupując ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewien, że dostaniesz wysokiej klasy opał do pieca - skutecznie ogrzeje on cały Twój dom i jednocześnie będziesz mógł sporo zaoszczędzić na inne, ważne dla Ciebie wydatki. Jest to produkt, który uzyskał kilka ważnych certyfikatów, a ponadto spełnia wszystkie normy związane z ochroną środowiska, bezpieczeństwem oraz jakością samego materiału. W SAM-BUD-ROL gwarantujemy, że inwestujesz w najlepszej klasy surowiec, który już na stałe zagości w Twoim domu, bo jest naprawdę bardzo wydajny.

SAM-BUD-ROL to profesjonalna platforma sklepowa, sprzedająca najwyższej jakości opał - już od ponad 30 lat obsługujemy wszystkich klientów z pełnym profesjonalizmem. Jesteśmy przekonani, że nasza atrakcyjna oferta będzie pasować do Twoich wymagań i szybko znajdziesz u nas interesujący Cię produkt.

Ekogroszek Szczecin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek