Co nas wyróżnia na tle konkurencji:

  • najwyższa jakość oferowanych ekogroszków,
  • najwyższa jakość obsługi klienta,
  • najwyższa jakość obsługi posprzedażowej,
  • przejrzysta, pro kliencka polityka cenowa.

Ekogroszek hurt – dołącz do naszej sieci dystrybucji

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Odpowiedź zwrotną otrzymasz w ciągu 24h.
Hurtowa sprzedaż ekogroszku – dołącz do naszej sieci dystrybucji

Popyt na nowoczesne, przyjemne w użytkowaniu i niezwykle ekologiczne paliwo jakim jest ekogroszek będzie w najbliższych latach rósł w tempie dwucyfrowym za sprawą wymiany tradycyjnych kotłów węglowych na kotły zasilane paliwami takimi jak ekogroszek i pellet.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, dysponujesz utwardzoną powierzchnią, wózkiem widłowym i samochodem z windą lub HDSem, możesz niewielkim kosztem zostać dystrybutorem ekogroszków sambudrol i zaistnieć na tym perspektywicznym rynku. Zaopatrzymy Cię w towar i wiedzę, pomożemy z biznesplanem, zapewnimy całą gamę wysokiej jakości ekogroszków w konkurencyjnej cenie, wesprzemy Cię reklamą w internecie, dostarczymy bannery reklamowe na płot Twojej posesji. Ponadto zagwarantujemy Ci wyłączność na nasz produkt na Twoim terenie. Jeżeli rozważasz współpracę na zasadzie hurtowych zakupów i dalszej dystrybucji ekogroszku – koniecznie wypełnij formularz powyżej.

Ekogroszek EcodesignEkogroszek Power MaxEkogroszek ClassicEkogroszek Comfort

EKOGROSZEK prosto od producenta

Produkcją ekogroszków zajmujemy się od momentu upowszechnienia się na rynku Polskim kotłów z automatycznym podajnikiem, czyli od końca lat 90-tych. Zdobyte w tym czasie doświadczenie wynikające z setek tysięcy ton wyprodukowanych ekogroszków w połączeniu z nieustannym dążeniem przez nas do poprawiania jakości produktów i usprawniania procesów produkcyjnych sprawiły, że staliśmy się niekwestionowanym liderem w produkcji wysokojakościowych ekogroszków.

paleta ekogroszku SAM-BUD-ROL

O jakości naszych ekogroszków niech świadczą chociażby liczne pozytywne opinie na ich temat na stronach naszego sklepu internetowego, facebooku, forach internetowych czy pozytywne referencje od kilkudziesięciu składów węgla będących naszymi odbiorcami na terenie całego kraju. SAM-BUD-ROL Sp. z o.o. Sp. K. jest Autoryzowanym Sprzedawcą Polskiej Grupy Górniczej i członkiem Izby Gospodarczej Sprzedawców Polskiego Węgla.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

  • najwyższa jakość oferowanych ekogroszków,
  • najwyższa jakość obsługi klienta i wsparcie w trakcie sprzedaży,
  • najwyższa jakość obsługi posprzedażowej,
  • przejrzysta, pro kliencka polityka cenowa.

Oferujemy ekogroszki zarówno luzem jak i w workach polipropylenowych pod marką SAMBUDROL, jak również w workach bez nadruku (tzw. no name) lub też w workach z logo i danymi klienta. Poza stałą ofertą ekogroszków, dla klientów hurtowych jesteśmy w stanie stworzyć dowolną mieszanką o parametrach według życzenia klienta.

EKOGROSZEK – hurtowi odbiorcy finalni

Zużywasz na potrzeby grzewcze ekogroszek w dużych ilościach?

Masz dużą posiadłość, zarządzasz wspólnotą mieszkaniową, hotelem, ośrodkiem wczasowym, ośrodkiem użyteczności publicznej, obiektem sakralnym, zużywasz pellet do ogrzewania magazynów lub hal produkcyjnych? Skontaktuj się z nami. Jeżeli mamy już na Twoim terenie lokalnego dystrybutora – skierujemy Cię do niego. W przeciwnym wypadku sami przygotujemy bardzo konkurencyjną ofertę na ekogroszekz dostawą do Twojej lokalizacji. Jeżeli chcesz otrzymać od nas ofertę – koniecznie wypełnij i wyślij formularz w dolnej części strony.

ciężarówka SAM-BUD-ROL

serwisant kotłów

Ekogroszki – Program Rekomendacyjny

Jesteś producentem, instalatorem lub serwisantem kotłów na ekogroszek, prowadzisz hurtownię instalacyjną?

Nie masz możliwości, zasobów lub czasu by zająć się dystrybucją ekogroszku? Nie wszystko stracone. Z myślą o takich osobach stworzyliśmy nasz Program Rekomendacyjny. Podpisujemy umowę o współpracy.

W ramach programu, otrzymujesz od nas ulotki i naklejki na kotły z kodem rabatowym do naszego sklepu. Twoi klienci kupując ekogroszki w naszym sklepie korzystają z rabatu. Tobie nalicza się prowizja od transakcji klienta przez kolejne lata, a my zwiększamy sprzedaż. Mówi się, że ktoś musi stracić, by zyskać mógł ktoś inny, a w tej transakcji nie ma przegranych. Wchodzisz w to? Wypełnij formularz – niezwłocznie prześlemy Ci szczegółową propozycję.

Ekogroszek cena

Cena ekogroszku jest zmienna i zależy od wielu czynników. Zwykle im lepsze parametry ekogroszku (wyższa wartość opałowa, niższa zawartość wilgoci, popiołu i siarki), tym wyższa jego cena.

Cena ekogroszku ulega także dużym fluktuacjom sezonowym w ciągu roku. Od strony podażowej cena ekogroszku jest funkcją przede wszystkim wydobycia i importu węgla do kraju a także kosztów paliwa i energii. Tradycyjnie ekogroszek jest znacznie tańszy tuż po zakończeniu jednego sezonu grzewczego a przed rozpoczęciem kolejnego. Ekogroszek najtaniej kupisz w miesiącach marzec – maj – to właśnie w tym okresie zachęcamy naszych odbiorców hurtowych do zatowarowania się. Okres letni, to zwykle czas wzmożonych zakupów klientów detalicznych co powoduje pierwszy wzrost cen. Cena ekogroszku jest tradycyjnie najwyższa w sezonie grzewczym – od września do lutego. Wtedy zakupy robią zapominalscy, i Ci którzy z różnych powodów nie mogli zgromadzić ekogroszku w odpowiedniej ilości wcześniej.

symbol ceny