Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mirosławiec

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku w Mirosławcu, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Są to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie wybierzesz produkt dopasowany do możliwości aktualnie używanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Mirosławcu, spełni Twoje potrzeby nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych szczegółów technicznych, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mirosławiec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują postawić na wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura lub budynku o innym charakterze, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Mirosławiec, lecz też w obrębie wielu innych miejscowości w całym kraju. Jako producent innowacyjnego opału, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek nadaje się do wykorzystania w urządzeniach grzewczych dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania porządku w piecu, automatyczny proces spalania oraz zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony producent i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Mirosławcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Mirosławcu i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał wyróżniał się wysoką ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest paliwem ekonomicznym, efektywnym, a bogaty wybór proponowanych rodzajów sprawia, że na pewno kupisz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i składowania materiały są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Mirosławiec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w pobliżu pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których szczegółowe informacje znajdują się na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem lub na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort i łatwość dawkowania – w naszej firmie staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną masę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Mirosławcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mirosławiec

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Mirosławiec i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz także nabyć w różnych pozostałych miejscach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie materiału w solidnych opakowaniach jego przewóz i składowanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej jakości i znakomitych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie obowiązujące normy i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Mirosławiec może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Mirosławiec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek