Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Węgorzyno

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w Węgorzynie, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie znajdziesz opał dopasowany do parametrów Twojego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w Węgorzynie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem jakości i znakomitych szczegółów technicznych, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Węgorzyno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zadbać o komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy bądź dowolnego innego budynku, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Węgorzyno, lecz także w obrębie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Będąc doświadczonym wytwórcą nowoczesnego materiału opałowego, zapewniamy, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek opałowy nadaje się do wykorzystania w piecach różnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w kotle, automatyczny proces ogrzewania, a także zapewnienie żądanej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Węgorzynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Węgorzynie i okolicach, to doskonała propozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a szeroki wybór oferowanych wariantów powoduje, że bez problemu kupisz najlepszy materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i składowanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Węgorzyno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, higieniczne magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do magazynu lub na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Węgorzynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Węgorzyno

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Węgorzynie i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które można także nabyć w wielu pozostałych miejscowościach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych workach jego przewożenie i składowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne źródła opału były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi przepisami i dysponującego poważanymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy od lat jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Węgorzyno może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej zawartości szkodliwych substancji i popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Węgorzyno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek