Kadra zarządzająca i pracownicy

KADRA ZARZĄDZAJĄCA i PRACOWNICY

Kazimierz Horbacz – wiceprezes zarządu komplementariusza, dyrektor ds. handlowych – 1989r. – sfrustrowany realiami biznesowymi minionej epoki trzydzisestokilkuletni wówczas przedsiębiorca bez grosza przy duszy zaczyna swoją przygodę z biznesem. Brak kapitału nadrabia darem do wzbudzania zaufania i zjedynwania sobie ludzi. W ciągu pierwszych lat swojej działalności ima się przeróżnych biznesów: od handlu warzywami, poprzez handel samochodami i maszynami rolniczymi po handel materiałami budowlanymi. Los sprawia, że w 1993r. sprzedaje pierwszy ładunek węgla. Ładunek, który sam przewozi z kopalni Starem 28, który potem ręcznie rozładowuje u klienta. Ten pierwszy ładunek dał podwaliny firmie w obecnej postaci. Dziś, po wielu latach wyrzeczeń, potu, nieprzespanych nocy i ciężkiej pracy firma SAM-BUD-ROL jest jednym z liczących się graczy na krajowym rynku handlu węglem, generuje obroty idące w dziesiątki milionów złotych i zatrudnia niemal 30 pracowników. Kazimierz Horbacz w firmie odpowiedzialny jest za działalność operacyjną. Prywatnie wielki pasjonat klasycznych motocykli.

 

Łukasz Horbacz – prezes zarządu komplementariusza – obecnie trzydziestokilkuletni absolwent programu MSc in Energy, Trade and Finance w CASS Business School, w Londynie, jak również BSc in International Business w Universiy of Warwick. 2007-2009 makler giełdowy Londyńskiego oddziału Nomura plc, obecnie prywatny inwestor giełdowy. W SAM-BUD-ROLu odpowiedzialny przede wszystkim za strategię, pozyskiwanie finansowania i marketing. Prywatnie żeglarz, podróżnik i pasjonat sportów motorowodnych.

 

PRACOWNICY – firmy SAM-BUD-ROL, nie byłoby tu gdzie jest, gdyby nie wszyscy byli i obecni pracownicy, wielu z których związanych jest z firmą od pierwszych lat jej istnienia. Posiadamy wykwalifikowaną i energiczną kadrę z dogłębną znajomością rynku węglowego, która jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klienta. Firma SAM-BUD-ROL to firma rodzinna nie tylko dlatego że prowadzą ją ojciec z synem, ale też dlatego, że panuje w niej iście rodzinna atmosfera. Zapraszamy do poznania nas w bliższych relacjach biznesowych.