Dlaczego warto zostać dystrybutorem pelletu ROBIN?

  • wysoka jakość potwierdzona certyfikatem
    jakości EN Plus A1,
  • silne zaplecze marketingowe,
  • pellet prosto od producenta – bez pośredników,
  • stabilny biznes na lata.

Pellet Robin hurt – dołącz do naszej sieci dystrybucji

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Odpowiedź zwrotną otrzymasz w ciągu 24h.
Hurtowa sprzedaż pelletu – sieć dystrybucji

Pellet drzewny od lat cieszy się nieustannie rosnącą popularnością. Nie bez powodu – ekologiczne paliwo jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także nowoczesne i komfortowe w użytkowaniu.

Bezpośredni wpływ na wzrost zainteresowania biomasą ma również wymiana tradycyjnych urządzeń na kotły na pellet czy ekogroszek. To najlepszy moment na to, aby dołączyć do sieci dystrybucji pelletu workowanego ROBIN®! Nasza oferta jest skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą, które dysponują wózkiem widłowym, samochodem z windą lub HDSem oraz mają zadaszoną powierzchnię do składowania paliwa. Rozpoczynając współpracę z SAM-BUD-ROL, otrzymujesz nie tylko bardzo dobry jakościowo towar i bannery reklamowe, ale także wsparcie w sprzedaży, przygotowaniu biznesplanu czy prowadzeniu działań reklamowych online. Co więcej, firmy, które należą do sieci dystrybucji pelletu drzewnego ROBIN®, otrzymują wyłączność na swoim terenie. Aby poznać szczegóły współpracy, skontaktuj się z nami!

zasięg dystrybucji pelletu Robin
paleta pelletu Robin

Pellet drzewny najtaniej od producenta

Jako producent pelletu ROBIN® możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko korzystne warunki zakupu, ale także wysoką jakość produktu, którą nieustannie monitorujemy. Nasze paliwo uzyskało certyfikat EN Plus A1, a jego produkcja odbywa się na terenie Polski. Dzięki temu udało nam się zmniejszyć koszty logistyczne, co automatycznie przekłada się na jeszcze niższą cenę hurtową pelletu. W SAM-BUD-ROL z pewnością znajdziesz ofertę dla siebie, bez względu na to, czy jesteś właścicielem małej czy dużej firmy.

Pellet workowany ROBIN® – oferta dla hurtowych odbiorców finalnych

W każdym sezonie grzewczym zużywasz duże ilości pelletu workowanego? Jesteś właścicielem dużej posiadłości, ośrodka użyteczności publicznej, wspólnoty mieszkaniowej czy hotelu i ośrodka wczasowego? Masz dużą halę produkcyjną lub magazyn, które wymagają ogrzewania hurtowymi ilościami biomasy? A może zajmujesz się zarządzaniem obiektem sakralnym? W takim razie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza dostępnego w górnej części tej strony – skierujemy Cię do jednego z naszych lokalnych dystrybutorów, u którego zakupisz hurtowo pellet drzewny najtaniej na rynku. Jeśli w Twoim rejonie nie ma jeszcze naszego przedstawiciela, to nic straconego! Samodzielnie przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę zakupu paliwa nie tylko w korzystnej cenie, ale także z szybką dostawą.

ciężarówka Robin Pellet

Program Rekomendacyjny – pellet ROBIN®

Specjalnie z myślą o właścicielach hurtowni instalacyjnych, producentach czy serwisantach i instalatorach kotłów na pellet, którzy z różnych przyczyn nie mogą zająć się samodzielnie dystrybucją biomasy, przygotowaliśmy specjalny Program Rekomendacyjny SAM-BUD-ROL.

Podpisując z nami umowę współpracy, dołączasz do grona firm, które otrzymują naklejki na urządzenia grzewcze i ulotki z atrakcyjnym kodem promocyjnym. Dzięki temu możesz zaproponować swoim klientom dostępny w naszym sklepie internetowym pellet workowany ROBIN z korzystnym rabatem. Efekt? Obustronne korzyści – dla nas jest to zwiększona sprzedaż, a dla Ciebie prowizja od każdej transakcji i dodatkowy zarobek. Aby dołączyć do naszego Programu Rekomendacyjnego, wystarczy wypełnić udostępniony formularz. W odpowiedzi otrzymasz od nas szczegółową propozycję współpracy

serwisant kotłów na pellet
ikona symbolizująca cene

Cena hurtowa pelletu

Cena hurtowa pelletu nie tylko nieustannie się zmienia, ale także jest uzależniona od wielu różnych czynników. Jednym z nich jest certyfikat, który może uzyskać biomasa. Przyznane wyróżnienie potwierdza wysoką jakość produktu, a co za tym idzie – ma bezpośredni wpływ i na lepsze parametry, i na odrobinę wyższy koszt zakupu paliwa.

Nie bez znaczenia są fluktuacje na przestrzeni miesięcy, które zdecydowanie wpływają na cenę pelletu. Działają one zarówno od strony podażowej, jak i popytowej. W pierwszym przypadku decydująca jest dostępność odpadów drzewnych, z których produkuje się biomasę, oraz koszty energii. Z kolei druga kwestia jest uzależniona od temperatury w sezonie grzewczym – podczas jego trwania, czyli od września do marca, cena hurtowa jest znacznie wyższa niż po jego zakończeniu. Właśnie dlatego klientom, którzy chcą kupić pellet jak najtaniej, poleca się transakcje w kwietniu, maju lub czerwcu. Już w miesiącach letnich klienci detaliczni masowo rozpoczynają uzupełnianie zapasów paliwa, przez co ceny zaczynają powoli rosnąć.