Ekogroszek workowany Drawsko Pomorskie

Chcąc sprostać potrzebom klientów prywatnych i biznesowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Drawsko Pomorskie, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Są to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie znajdziesz materiał dostosowany do specyfikacji aktualnie używanego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w Drawsku Pomorskim, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Drawsko Pomorskie

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu, biura lub budynku o innym przeznaczeniu, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Drawsku Pomorskim, ale też na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego opału, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek sprawdzi się do spalania w kotłach o różnych gabarytach. Do jego największych atutów zalicza się między innymi możliwość utrzymania porządku w kotle, zautomatyzowany mechanizm spalania oraz zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Drawsku Pomorskim

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Drawsku Pomorskim i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał cechował się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek workowany jest materiałem opłacalnym, efektywnym, a bogaty wybór proponowanych typów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz optymalny opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i składowania wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Drawsko Pomorskie)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, higieniczne przechowywanie – utrzymanie porządku w pobliżu pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem bądź na posesję nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Ekogroszek workowany w Drawsku Pomorskim
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Drawsko Pomorskie

Jeżeli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Drawsku Pomorskim i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. W naszej firmie oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również kupić w licznych innych miejscach na obszarze Polski. Przez zamknięcie produktu w trwałych opakowaniach jego transport i magazynowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie wysokiej jakości i znakomitych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi regulacjami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najkorzystniejszych w kraju.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Drawsko Pomorskie może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje powstawania dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Drawsko Pomorskie - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem