Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mielno

Aby sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w Mielnie, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością znajdziesz produkt odpowiedni do parametrów posiadanego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w Mielnie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i świetnych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mielno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą postawić na komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania domu, firmy bądź budynku o innym charakterze, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Mielnie, ale również na terenie wielu innych miast w całym kraju. Będąc producentem nowoczesnego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek opałowy nadaje się do wykorzystania w piecach o różnych wielkości. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako producent i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Mielnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Mielnie i okolicach, to znakomita pozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się korzystną wartością opałową i niewielką ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a bogaty wybór proponowanych rodzajów gwarantuje, że na pewno wybierzesz odpowiedni opał dla siebie. Aby usprawnić transport i magazynowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Mielno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, higieniczne magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki trzymaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do kotłowni bądź na działkę nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Mielnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mielno

Jeżeli planujesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w Mielnie i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które można także kupić w różnych innych miejscowościach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące wytyczne i mającego wymagane potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Mielno jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest zgodny z większością pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji pyłów i popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Mielno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek