Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gryfice

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w Gryficach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie znajdziesz materiał dopasowany do specyfikacji posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Gryfice, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych szczegółów technicznych, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gryfice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną postawić na komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy czy budynku o innym przeznaczeniu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Gryficach, lecz również w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc producentem innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się do spalania w kotłach o różnych rozmiarach. Do jego największych plusów możemy zaliczyć łatwość utrzymania czystości w kotle, zautomatyzowany proces spalania oraz utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych na rynku z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Gryficach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Gryfice i okolicach, to znakomita pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek workowany jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność proponowanych rodzajów sprawia, że z łatwością znajdziesz optymalny opał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i składowania zamówienia są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kg. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gryfice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność atestów, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do magazynu lub na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gryficach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gryfice

Jeśli chcesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Gryficach i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz również kupić w wielu pozostałych miejscowościach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i składowanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi najważniejszymi przepisami i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek dostępny w Gryficach może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie produkuje dużej zawartości szkodliwych substancji ani popiołu w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Gryfice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek