Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biały Bór

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają wydajnego ekogroszku w mieście Biały Bór, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Są to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie wybierzesz produkt dopasowany do możliwości Twojego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zakupić w Białym Borze, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biały Bór

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną postawić na rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, biura lub magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Białym Borze, ale też w wielu innych miastach w całym kraju. Jako wytwórca najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w stosunku do innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania porządku w kotle, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła, a także zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Białym Borze

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Biały Bór i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się korzystną ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest produktem opłacalnym, wydajnym, a bogaty wybór dostępnych typów sprawia, że na pewno kupisz optymalny materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Biały Bór)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, higieniczne składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki trzymaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do magazynu bądź na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie odmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Białym Borze
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biały Bór

Jeżeli chcesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Biały Bór i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. W naszej firmie oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także kupić w różnych innych miejscach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia materiału w trwałych opakowaniach jego transport i składowanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany produkowany przez naszą firmę to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące przepisy i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych w Polsce.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Biały Bór jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Biały Bór - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek