Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barlinek

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w mieście Barlinek, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz produkt odpowiedni do specyfikacji aktualnie używanego pieca. Wyróżniamy się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Barlinku, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem jakości i doskonałych parametrów, ale też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barlinek

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną postawić na komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, placówki firmy bądź hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Barlinek, ale także w obrębie wielu innych miejscowości w całym kraju. Jako producent najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany sprawdzi się do użytku w urządzeniach grzewczych o dowolnych rozmiarach. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania porządku w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania, a także zapewnienie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Barlinku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Barlinek i okolicach, to doskonała pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór dostępnych typów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz najlepszy opał dla siebie. Aby usprawnić transport i składowanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Barlinek)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, czyste przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne dane umieściliśmy na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Barlinku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barlinek

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Barlinek i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości produktu. W SAM-BUD-ROL oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które można też kupić w różnych pozostałych miejscowościach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych workach jego transport i składowanie jest łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi regulacjami i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju.

To jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w Barlinku jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości pyłów ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Barlinek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek