Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sianów

Starając się sprostać potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Sianowie, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Są to przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu znajdziesz opał dopasowany do parametrów dowolnego pieca. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w Sianowie, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sianów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy czy magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Sianów, lecz także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Jako doświadczony wytwórca nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się świetnym standardem w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnej wielkości. Do jego największych zalet możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania porządku w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła, a także zapewnienie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Sianowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Sianów i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność proponowanych produktów gwarantuje, że na pewno kupisz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić transport i składowanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sianów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, higieniczne magazynowanie – zachowanie ładu w pobliżu kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w przewożeniu, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a później do magazynu czy na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość dawkowania – w naszej firmie upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sianowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sianów

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Sianów i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które można również nabyć w licznych pozostałych miejscach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia opału w trwałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej jakości i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału spełniającego wszystkie obowiązujące wytyczne i posiadającego poważane atesty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w kraju.

To nie koniec plusów! Ekogroszek sprzedawany w Sianowie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej zawartości szkodliwych substancji ani popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Sianów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek