Ekogroszek workowany lubelskie

Szukasz ofert na ekogroszek woj. lubelskim? Dobrze trafiłeś – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, która obejmuje nowoczesne materiały opałowe w atrakcyjnej cenie. W naszej firmie od ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w produkcji oraz dostarczaniu znakomitej jakości materiałów opałowych, dzięki czemu udało nam się zapracować na uznanie licznych osób prywatnych i zakładów przemysłowych z całego kraju. Aktualnie znajdziesz u nas głównie ekogroszek workowany, który oferujemy nie tylko województwie lubelskim, ale także różnych pozostałych województwach w całej Polsce. Co więcej, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, udostępniamy różne typy nowoczesnych paliw węglowych, których wysoka klasa współgra z korzystną ceną. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Ekogroszek workowany lubelskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Ekogroszek dostępny w woj. lubelskim to niewątpliwie opał dla klientów o szczególnych potrzebach, którzy poszukują innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszej ofercie ekogroszki workowane doskonale nadają się do wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale również miejsc o innym przeznaczeniu – biur, hal magazynowych oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można stosować węgiel ekogroszek w różnej wielkości kotłach, z poczuciem, że wygenerowane ciepło zapewni wymaganą temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

Na tym jednak nie koniec! Jako producent mamy wyjątkową możliwość zapewnić Ci pewny i najwyższej klasy opał w atrakcyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Ze względu na ten fakt masz okazję zaopatrzyć się w wydajny, doceniany przez użytkowników i zgodny z wszystkimi regulacjami ekogroszek bez rujnowania osobistego lub firmowego majątku. Korzystając z naszego ekogroszku obniżysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w województwie lubelskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany charakteryzuje się w szczególności sporą wartością opałową i minimalną zawartością pozostałości powstającą podczas wykorzystania. Z dobrymi rezultatami można używać go w kotłach dowolnej klasy oraz sprzętach typu ecodesign. Zaopatrując się w oferowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz materiał z ziarnami, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Zamówiony ekogroszek jest pakowany w wytrzymałe, dogodne w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są jednocześnie proste w przewożeniu. Wśród oferowanych przez nas produktów znajduje się wydajny opał w kilku wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się między sobą wydajnością, spiekalnością i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedno pozostaje niezmienne – niska spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie lubelskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Lubelskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości paliwo, które jest polecane do domów, fabryk czy placówek firm. Nasz sklep, w którym znajduje się szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany oferowany w SAM-BUD-ROL, przygotowaliśmy szczególnie z myślą o klientach indywidualnych i firmowych chcących skorzystać z efektywnego, kompatybilnego z kotłami różnych kategorii nowoczesnego materiału opałowego.

Zakup nowoczesnego materiału opałowego prosto od firmy, która zajmuje się także produkcją, to jednocześnie wydajny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest niezwykle korzystna, a przy tym sam opał należy do grupy ekonomicznych. Oczywiście, gwarantujemy nie tylko korzystny koszt paliwa, ale również doskonałą jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek jest zgodny z obowiązującymi normami.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługiwane miejscowości w woj. lubelskim: