Ekogroszek workowany łódzkie

Zastanawiasz się już nad zakupem opału na nadchodzącą zimę? Jeżeli tu trafiłeś – prawdopodobnie tak. Nie wiesz, na jakie paliwo tym razem się zdecydować? Serdecznie polecamy Ci nasz ekogroszek workowany. Jesteśmy w stanie go dostarczyć w dowolne miejsce w całej Polsce – obsługujemy również całe województwo łódzkie! Należy on do produktów o naprawdę najwyższej jakości. Chcesz się sam o tym przekonać? Zapoznaj się z poniższą tabelą, w której zostały przedstawione wszystkie jego parametry oraz właściwości. Pomocny może być także PORADNIK KUPUJĄCEGO, w którym podajemy wiele istotnych informacji – między innymi wyjaśniamy różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami naszych paliw.

Zobacz film
Ekogroszek workowany łódzkie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Mimo wielu starań system ogrzewania w Twoim domu wciąż nie działa idealnie? Ciągle coś jest nie tak? Wciąż zmagasz się z problemami takimi jak nadmierne ilości popiołu, spieki, zbyt duże zużycie paliwa albo niemożność uzyskania pożądanej temperatury? Jesteś już sfrustrowany i zaczynasz nawet rozważać wymianę pieca? Spokojnie – być może aż tak radykalne rozwiązanie wcale nie będzie potrzebne! Całkiem możliwe, że zamiast tego wystarczy po prostu zainwestować w lepszej jakości opał – taki jak dostępny tu ekogroszek SAM-BUD-ROL!

Co nas wyróżnia? Na rynku działamy już od 15 lat i przez ten czas udało nam się zaskarbić sobie zaufanie aż 20 000 stałych klientów, którzy corocznie do nas powracają. Nasz asortyment jest bardzo szeroki – mamy w nim opał przeznaczony do wszystkich rodzajów kotłów. Ponadto nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie zamówić ekogroszek workowany w Łódzkim – przestań przejmować się lokalizacją i postaw na jakość. Nasz produkt już wkrótce może znaleźć się w Twoim domu.

Najlepszy ekogroszek w województwie łódzkim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

W SAM-BUD-ROL stawiamy przede wszystkim na jakość wytwarzanych przez nas produktów. Dlatego też bardzo dbamy o to, by opał, który oddajemy w ręce naszych klientów, miał najlepsze możliwe parametry. Na każdym etapie produkcji jest on poddawany odpowiednim testom oraz sprawdzany pod względem posiadanych właściwości. Do każdej dostawy dołączamy również świadectwo jakości – dowód, że zawartość dostarczonego opakowania ekogroszku zgodna jest z zamieszczonym na nim opisem.

W przypadku jakichkolwiek pytań podczas zakupu ekogroszku, oferujemy pomoc naszych doświadczonych specjalistów. Dopasują oni produkt specjalnie do Twoich wymagań cenowych, jakościowych, jak i do rodzaju kotła, który posiadasz. Nie zapomnij jednak, iż przy każdym rodzaju węgla znajdziesz dokładnie rozpisane informacje i parametry produktu. Deklarowane parametry zostały potwierdzone świadectwami jakości, dlatego kupując nasz opał, masz pewność, że będzie bezpieczny do Twojego kotła.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie łódzkim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Łódzkie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

Wśród rekomendowanych produktów znajdziesz m.in. ekogroszek Power Max, czyli węgiel wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. To wysokiej jakości opał dedykowany do pieców ecodesign oraz kotłów 5. klasy Jeśli ważna jest dla Ciebie wszechstronność, wybierz uniwersalny ekogroszek w atrakcyjnej cenie: Classic jest doskonały do kotłów 3., 4. i 5. klasy. W naszej ofercie znalazł się także Retomiał. Został on opracowany z myślą o piecach miałowych z podajnikiem szufladowym oraz z palnikami retortowymi i rynnowymi. W ofercie mamy również ekogroszek Comfort oraz Ecodesign.

Zamiast inwestować w niepewne produkty, mogące spowodować uszkodzenia kotła, wybierz sprawdzoną, dobrze znaną firmę. Jak widzisz, w naszej ofercie dostępny jest bogaty wybór węgli. Opał dowieziemy do Twojego domu na palecie bezzwrotnej (40 worków po 25 kilogramów).

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek