Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lipiany

Starając się sprostać potrzebom klientów prywatnych i biznesowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Lipiany, stworzyliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz opał dopasowany do możliwości swojego kotła. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Lipianach, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lipiany

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, biura bądź budynku o innym charakterze, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Lipianach, ale też w wielu innych miastach w całym kraju. Jako wytwórca nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek workowany jest odpowiedni do spalania w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego największych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany proces ogrzewania i zapewnienie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Lipianach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Lipiany i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym, a szeroki wybór proponowanych typów sprawia, że bez problemu kupisz najlepszy opał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lipiany)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do magazynu bądź na działkę nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odliczoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lipianach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lipiany

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Lipianach i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszej firmie oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które można też kupić w różnych pozostałych regionach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego przewożenie i przechowywanie są wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące przepisy i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek dostępny w Lipianach jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Lipiany - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek