Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Proszowice

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Proszowicach? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej aktualnej oferty! W naszej firmie zapewniamy klientom różnorodny wybór efektywnego, charakteryzującego się najwyższą wydajnością opału. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL materiały odznaczają się świetnymi parametrami, które łączą się z niskimi kosztami zakupu. Ponadto, chcąc spełnić Twoje potrzeby, postaraliśmy się, żebyś mógł kupić ekogroszek w Proszowicach w kilku rodzajach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz materiał do indywidualnych potrzeb i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Proszowice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w Proszowicach i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie sprawdziliśmy, czy ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i będzie w stanie zapewnić wymaganą temperaturę w każdej części budynku. Ponadto wytwarzany przez naszą firmę opał oferuje sporo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Nasza firma działa na rynku paliw opałowych od 1989 roku. Dzięki temu masz gwarancję, że nabyty w SAM-BUD-ROL ekogroszek będzie wysokiej jakości, a jego parametry wymienione na opakowaniu są zgodne z faktycznymi cechami produktu. Staramy się też, aby kupno paliwa nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego bądź firmowego portfela. W efekcie cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Proszowicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to aspekt, którego możesz być pewny, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Proszowicach. Przede wszystkim istotna jest nieduża ilość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Ponadto materiał odznacza się świetną ilością wytwarzanej energii i wydajnością, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek opałowy obecny w naszym sklepie w Proszowicach jest dostarczany w wytrzymałychopakowaniach zawierających 25 kg materiału, w których znajdują się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzania każdego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Proszowice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – zamawiając innowacyjne produkty z naszego sklepu, wybierasz opał, który spełnia wszystkie wytyczne w kwestii jakości, dysponuje istotnymi certyfikatami, a do tego jest wyposażony w naklejkę, na której możesz poznać jego parametry i składniki,

  • łatwość magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, umożliwiających czyste i wygodne składowanie w określonym pomieszczeniu czy przy budynku,

  • prosty sposób dozowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zamówionego opału nie powodował żadnego problemu, a jego transportowanie z i do samochodu było proste oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Proszowicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Proszowice

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w mieście Proszowice, ale też w pozostałych miastach w Polsce. Jako działający od dawna producent, który od długiego czasu zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zaoferować Ci rewelacyjną klasę sprzedawanego paliwa, jego doskonałe parametry techniczne oraz przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz ekogroszek opałowy to idealna oferta dla wszystkich klientów, którzy chcą oszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo efektywne energetycznie oraz korzystne cenowo, a podczas jego spalania nie powstaje nadmierna ilość toksycznych substancji i dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Proszowice, lecz również przez ograniczenie potrzebnych napraw sprzętu.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszego sklepu ma liczne odznaczenia i spełnia wszystkie ważne wytyczne. Innowacyjne źródło energii sprawdzi się do utrzymania żądanej temperatury w domu o jakichkolwiek wymiarach i może być używane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych aktualnie na rynku. Jeżeli poszukujesz efektywnego i ekonomicznego materiału opałowego, to zachęcamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Proszowicach i okolicach!

Ekogroszek Proszowice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek