Ekogroszek workowany Chełmek

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Chełmek? W takim razie zachęcamy do poznania detali naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom bogaty wybór efektywnego, wyróżniającego się wysoką klasą materiału opałowego. Oferowane rozwiązania odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, które współgrają z niskimi opłatami. To nie koniec – wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Chełmek w różnorodnych rodzajach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz paliwo do swoich wymagań i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Chełmek

EKOGROSZEK dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży opału skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Chełmku i okolicach spełniał oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że materiał poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnych gabarytów i będzie w stanie zapewnić żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Warto także podkreślić, że wytwarzany przez nas ekogroszek zapewnia dużo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i do innych obiektów.

Działamy na rynku opału już od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność masz pewność, że kupiony w naszym sklepie ekogroszek opałowy odznacza się wysoką jakością, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi cechami opału. Staramy się też, aby kupno opału nie było powodem nadwyrężenia domowego czy firmowego portfela. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Chełmku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Świetne parametry to kwestia, której możesz być pewien, kupując dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w mieście Chełmek. Szczególnie ważna jest mała ilość pozostałości powstających w efekcie spalania. Dodatkowo opał wyróżnia się korzystną wartością opałową i efektywnością energetyczną, które bezpośrednio przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek opałowy obecny w naszym asortymencie w mieście Chełmek jest sprzedawany w trwałychopakowaniach o wadze 25 kilogramów, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i efektywnego materiału do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Chełmek)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – zamawiając innowacyjne produkty z naszej oferty, wybierasz opał, który jest zgodny ze wszystkimi regulacjami w kwestii jakości, dysponuje cenionymi odznaczeniami, a ponadto został wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz poznać jego parametry i składniki,

  • łatwość magazynowania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających higieniczne i wygodne składowanie w kotłowni lub na zewnątrz,

  • łatwość dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zamówionego ekogroszku nie sprawił żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z samochodu było łatwe oraz sprawne.

Ekogroszek workowany w Chełmku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Chełmek

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w mieście Chełmek, ale też w pozostałych miejscowościach w Polsce. Jako renomowany producent, który od dekad cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość proponowanego paliwa, jego znakomite cechy techniczne oraz przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Nasz węgiel ekogroszek to idealna propozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest wyjątkowo efektywne i korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie powstaje nadmierna ilość toksycznych związków chemicznych oraz nieprzyjemnego dymu. Ponadto nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w Chełmku, lecz też przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

To nie koniec – ekogroszek z naszego asortymentu ma różnego rodzaju certyfikaty i spełnia wszelakie ważne regulacje. Innowacyjne źródło ciepła nada się do ogrzania domu o jakichkolwiek gabarytach oraz może być wykorzystywane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych obecnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Chełmku i okolicach!

Ekogroszek Chełmek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.