Warning: mysqli::query(): (HY000/1021): Disk full (C:\windows\TEMP\#sqlf84_55aeb_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 44
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chełmek - Twój opał w sieci - Sambudrol

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chełmek

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Chełmek? W takim razie zachęcamy do poznania detali naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom bogaty wybór efektywnego, wyróżniającego się wysoką klasą materiału opałowego. Oferowane rozwiązania odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, które współgrają z niskimi opłatami. To nie koniec – wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Chełmek w różnorodnych rodzajach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz paliwo do swoich wymagań i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chełmek

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży opału skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Chełmku i okolicach spełniał oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że materiał poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnych gabarytów i będzie w stanie zapewnić żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Warto także podkreślić, że wytwarzany przez nas ekogroszek zapewnia dużo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i do innych obiektów.

Działamy na rynku opału już od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność masz pewność, że kupiony w naszym sklepie ekogroszek opałowy odznacza się wysoką jakością, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi cechami opału. Staramy się też, aby kupno opału nie było powodem nadwyrężenia domowego czy firmowego portfela. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Chełmku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry to kwestia, której możesz być pewien, kupując dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w mieście Chełmek. Szczególnie ważna jest mała ilość pozostałości powstających w efekcie spalania. Dodatkowo opał wyróżnia się korzystną wartością opałową i efektywnością energetyczną, które bezpośrednio przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek opałowy obecny w naszym asortymencie w mieście Chełmek jest sprzedawany w trwałychopakowaniach o wadze 25 kilogramów, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i efektywnego materiału do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Chełmek)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – zamawiając innowacyjne produkty z naszej oferty, wybierasz opał, który jest zgodny ze wszystkimi regulacjami w kwestii jakości, dysponuje cenionymi odznaczeniami, a ponadto został wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz poznać jego parametry i składniki,

  • łatwość magazynowania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających higieniczne i wygodne składowanie w kotłowni lub na zewnątrz,

  • łatwość dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zamówionego ekogroszku nie sprawił żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z samochodu było łatwe oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Chełmku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chełmek

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w mieście Chełmek, ale też w pozostałych miejscowościach w Polsce. Jako renomowany producent, który od dekad cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość proponowanego paliwa, jego znakomite cechy techniczne oraz przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Nasz węgiel ekogroszek to idealna propozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest wyjątkowo efektywne i korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie powstaje nadmierna ilość toksycznych związków chemicznych oraz nieprzyjemnego dymu. Ponadto nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w Chełmku, lecz też przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

To nie koniec – ekogroszek z naszego asortymentu ma różnego rodzaju certyfikaty i spełnia wszelakie ważne regulacje. Innowacyjne źródło ciepła nada się do ogrzania domu o jakichkolwiek gabarytach oraz może być wykorzystywane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych obecnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Chełmku i okolicach!

Ekogroszek Chełmek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:


Notice: Undefined variable: miasta in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 1323

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 1323