Ekogroszek workowany Zakliczyn

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Zakliczynie? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zachęcamy do poznania detali naszej obecnej oferty! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom różnorodny wybór innowacyjnego, wyróżniającego się świetną wydajnością opału. Sprzedawane przez nas rozwiązania odznaczają się znakomitymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi kosztami zakupu. Dodatkowo, chcąc spełnić Twoje wymagania, zadbaliśmy o to, abyś mógł nabyć ekogroszek w Zakliczynie w różnorodnych wersjach. Z tego względu bez problemu dopasujesz paliwo do swoich wymagań i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Zakliczyn

EKOGROSZEK dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w Zakliczynie i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy opał będzie odpowiednio funkcjonować w piecach różnej wielkości i będzie w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także wspomnieć, że nasz ekogroszek oferuje dużo ciepła podczas spalania, przez co jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i do innych obiektów.

Zdobywamy doświadczenie na rynku paliw opałowych od więcej niż 30 lat. Z tego względu możesz mieć gwarancję, że kupiony u nas ekogroszek workowany odznacza się wysoką jakością, a parametry przedstawione na opakowaniu są zgodne z rzeczywistymi właściwościami produktu. Skupiamy się również na tym, aby zamówienie opału nie powodowało nadwyrężenia osobistego bądź firmowego budżetu. Dzięki temu cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Zakliczynie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Idealne parametry jakościowe to coś, czego możesz być stuprocentowo pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Zakliczynie. W szczególności ważna jest mała ilość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Co więcej, opał wyróżnia się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Zakliczyn jest transportowany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i wydajnego paliwa do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Zakliczyn)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując najnowocześniejsze materiały z naszego asortymentu, wybierasz opał, który spełnia wszelkie normy jakości, otrzymał istotne atesty, a do tego został wzbogacony o etykietę, na której możesz poznać jego właściwości oraz skład,

  • wygoda magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest dostarczany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i bezproblemowe magazynowanie w określonym pomieszczeniu czy na zewnątrz,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby transport zakupionego opału nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego przenoszenie do i z pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Zakliczynie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Zakliczyn

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Zakliczynie, ale także w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako doświadczony producent, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci doskonałą klasę sprzedawanego paliwa, jego świetne cechy techniczne i przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek to znakomita pozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną oszczędzić w kwestii ogrzewania, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest w szczególności wydajne oraz niedrogie, a na etapie jego spalania nie powstaje zbyt duża ilość szkodliwych substancji czy dokuczliwego dymu. Dodatkowo nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twój piec. W efekcie możesz oszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Zakliczynie, ale także przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszego sklepu zdobył różnego rodzaju certyfikaty i jest zgodny ze wszelkimi istotnymi wytycznymi. Innowacyjne źródło energii nada się do utrzymania żądanej temperatury w budynku o jakiejkolwiek wielkości oraz może być stosowane w niemal wszystkich kotłach oferowanych aktualnie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z wydajnego i opłacalnego materiału opałowego, to zachęcamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Zakliczyn i okolicach!

Ekogroszek Zakliczyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek