Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zakliczyn

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Zakliczynie? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zachęcamy do poznania detali naszej obecnej oferty! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom różnorodny wybór innowacyjnego, wyróżniającego się świetną wydajnością opału. Sprzedawane przez nas rozwiązania odznaczają się znakomitymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi kosztami zakupu. Dodatkowo, chcąc spełnić Twoje wymagania, zadbaliśmy o to, abyś mógł nabyć ekogroszek w Zakliczynie w różnorodnych wersjach. Z tego względu bez problemu dopasujesz paliwo do swoich wymagań i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zakliczyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w Zakliczynie i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy opał będzie odpowiednio funkcjonować w piecach różnej wielkości i będzie w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także wspomnieć, że nasz ekogroszek oferuje dużo ciepła podczas spalania, przez co jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i do innych obiektów.

Zdobywamy doświadczenie na rynku paliw opałowych od więcej niż 30 lat. Z tego względu możesz mieć gwarancję, że kupiony u nas ekogroszek workowany odznacza się wysoką jakością, a parametry przedstawione na opakowaniu są zgodne z rzeczywistymi właściwościami produktu. Skupiamy się również na tym, aby zamówienie opału nie powodowało nadwyrężenia osobistego bądź firmowego budżetu. Dzięki temu cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Zakliczynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry jakościowe to coś, czego możesz być stuprocentowo pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Zakliczynie. W szczególności ważna jest mała ilość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Co więcej, opał wyróżnia się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Zakliczyn jest transportowany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i wydajnego paliwa do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zakliczyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując najnowocześniejsze materiały z naszego asortymentu, wybierasz opał, który spełnia wszelkie normy jakości, otrzymał istotne atesty, a do tego został wzbogacony o etykietę, na której możesz poznać jego właściwości oraz skład,

  • wygoda magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest dostarczany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i bezproblemowe magazynowanie w określonym pomieszczeniu czy na zewnątrz,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby transport zakupionego opału nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego przenoszenie do i z pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zakliczynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zakliczyn

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Zakliczynie, ale także w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako doświadczony producent, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci doskonałą klasę sprzedawanego paliwa, jego świetne cechy techniczne i przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek to znakomita pozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną oszczędzić w kwestii ogrzewania, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest w szczególności wydajne oraz niedrogie, a na etapie jego spalania nie powstaje zbyt duża ilość szkodliwych substancji czy dokuczliwego dymu. Dodatkowo nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twój piec. W efekcie możesz oszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Zakliczynie, ale także przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszego sklepu zdobył różnego rodzaju certyfikaty i jest zgodny ze wszelkimi istotnymi wytycznymi. Innowacyjne źródło energii nada się do utrzymania żądanej temperatury w budynku o jakiejkolwiek wielkości oraz może być stosowane w niemal wszystkich kotłach oferowanych aktualnie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z wydajnego i opłacalnego materiału opałowego, to zachęcamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Zakliczyn i okolicach!

Ekogroszek Zakliczyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek