Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kalwaria Zebrzydowska

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Kalwarii Zebrzydowskiej? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji nowoczesnego, odznaczającego się wysoką wydajnością paliwa węglowego. Oferowane materiały charakteryzują się doskonałymi parametrami, które współgrają z korzystnymi kosztami zakupu. Ponadto, chcąc spełnić Twoje oczekiwania, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w Kalwarii Zebrzydowskiej w różnorodnych wariantach. Z tego względu w prosty sposób dostosujesz paliwo do własnych możliwości i typu kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kalwaria Zebrzydowska

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek w Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicach spełniał oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy materiał będzie odpowiednio działać w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i zapewni odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Warto także podkreślić, że nasz opał oferuje dużo ciepła podczas spalania, przez co jest opłacalnym wyborem i do budynków mieszkalnych, i do innych obiektów.

Jesteśmy obecni na rynku paliw opałowych już od więcej niż 30 lat. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o decyzję kupna – nabyty u nas ekogroszek będzie wysokiej jakości, a jego parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy dodatkowo o to, aby zakup materiału nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego czy firmowego budżetu. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest szczególnie atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Kalwarii Zebrzydowskiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry techniczne to kwestia, której możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w Kalwarii Zebrzydowskiej. W szczególności ważna jest nieduża zawartość popiołu, który powstaje podczas spalania. Co więcej, paliwo wyróżnia się świetną wartością opałową oraz efektywnością, które automatycznie przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i niższe koszty ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Kalwarii Zebrzydowskiej jest dostarczany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli chcesz skorzystać z niedrogiego w użytkowaniu i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzewania swojego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kalwaria Zebrzydowska)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na najnowocześniejsze paliwo węglowe z naszej oferty, wybierasz opał, który jest zgodny ze wszelkimi wytycznymi dotyczącymi jakości, dysponuje istotnymi odznaczeniami, a dodatkowo został wzbogacony o etykietę, na której znajdziesz jego właściwości i skład,

  • komfort przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, umożliwiających higieniczne i bezproblemowe składowanie w kotłowni czy na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zamówionego materiału nie sprawił żadnego problemu, a jego przenoszenie do i z pojazdu było łatwe oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kalwarii Zebrzydowskiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kalwaria Zebrzydowska

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Kalwarii Zebrzydowskiej, ale także w innych miastach w całym kraju. Jako renomowany wytwórca, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci świetną jakość proponowanego opału, jego doskonałe cechy techniczne oraz korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku u nas jest naprawdę niska.

Nasz ekogroszek workowany to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest przede wszystkim efektywne oraz niedrogie, a w trakcie jego spalania nie produkuje się zbyt duża ilość niebezpiecznych związków chemicznych i dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twój kocioł. W ten sposób możesz oszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Kalwarii Zebrzydowskiej, lecz też przez redukcję ewentualnych napraw sprzętu.

Dodatkowo ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnego rodzaju certyfikaty i jest zgodny ze wszelkimi ważnymi przepisami. Innowacyjne paliwo węglowe sprawdzi się do ocieplenia budynku o dowolnych rozmiarach oraz może być stosowane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych aktualnie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo paliwa grzewczego, to zachęcamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicach!

Ekogroszek Kalwaria Zebrzydowska - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek