Ekogroszek workowany Mszana Dolna

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Mszana Dolna? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zapraszamy do poznania szczegółów naszego aktualnego asortymentu! W naszej firmie przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji nowoczesnego, cechującego się świetną klasą materiału opałowego. Dostępne produkty charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi, które współgrają z atrakcyjnymi opłatami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, postaraliśmy się, abyś mógł kupić ekogroszek w mieście Mszana Dolna w różnych wersjach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz materiał do indywidualnych potrzeb i rodzaju urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Mszana Dolna

EKOGROSZEK dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby dostępny ekogroszek w mieście Mszana Dolna i pobliskich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy paliwo będzie odpowiednio działać w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarów i zapewni odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto nasz materiał oferuje dużo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i do innych obiektów.

Pracujemy na rynku materiałów opałowych od 1989 roku. Dzięki temu nie musisz się obawiać o zakup – zamówiony w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a parametry podane na opakowaniu będą zgodne z faktycznymi właściwościami opału. Skupiamy się także na tym, aby zamówienie materiału nie powodowało nadwyrężenia domowego bądź firmowego budżetu. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Mszanie Dolnej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Doskonałe parametry jakościowe to coś, czego możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w mieście Mszana Dolna. Przede wszystkim istotna jest mała zawartość pozostałości powstających podczas spalania. Co więcej, paliwo charakteryzuje się wysoką wartością opałową oraz wydajnością, co automatycznie przekłada się na generację sporej ilości ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek oferowany w Mszanie Dolnej jest sprzedawany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których umieszczone są ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli chcesz skorzystać z opłacalnego i efektywnego energetycznie paliwa do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Mszana Dolna)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne paliwo z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszelkie normy jakości, otrzymał istotne odznaczenia, a dodatkowo jest wyposażony w etykietę, dzięki której możesz poznać jego właściwości i składniki,

  • wygoda przechowywania – każdy typ ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających higieniczne i wygodne magazynowanie w kotłowni bądź na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezpieczny transport – pilnujemy, aby transport kupionego opału nie sprawiał żadnych problemów, a jego transportowanie z i do samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Mszanie Dolnej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Mszana Dolna

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Mszanie Dolnej, ale również w innych miastach w całym kraju. Jako działający od dawna producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zagwarantować Ci wysoką klasę proponowanego opału, jego znakomite parametry i korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku u nas jest naprawdę niska.

Nasz węgiel ekogroszek to znakomita propozycja dla wszystkich osób, które pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest wyjątkowo efektywne energetycznie oraz niedrogie, a w trakcie jego spalania nie wytwarza się zbyt duża ilość toksycznych związków chemicznych i nieprzyjemnego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym możesz zaoszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w mieście Mszana Dolna, ale również przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty zdobył różnorodne certyfikaty i jest zgodny ze wszelkimi ważnymi wymaganiami. Nowoczesne paliwo węglowe sprawdzi się do ocieplenia budynku o jakichkolwiek wymiarach i może być stosowane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych sprzedawanych obecnie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i opłacalnego materiału opałowego, to zapraszamy do zamówienia wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Mszanie Dolnej i okolicach!

Ekogroszek Mszana Dolna - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem