Ekogroszek workowany Gorlice

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Gorlicach? Zatem zapraszamy do poznania detali naszego aktualnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom różnorodny wybór nowoczesnego, cechującego się wysoką klasą opału. Dostępne rozwiązania odznaczają się znakomitymi parametrami, które łączą się z niskimi cenami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, postaraliśmy się, byś mógł nabyć ekogroszek w Gorlicach w różnorodnych wariantach. W efekcie bez problemu dostosujesz materiał do swoich potrzeb i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zachęcamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Gorlice

EKOGROSZEK dla wymagających

W SAM-BUD-ROL zadbaliśmy o to, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Gorlicach i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy opał sprawdzi się w piecach różnej wielkości i zapewni żądaną temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Dodatkowo wytwarzany przez nas opał zapewnia dużo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i placówek firm oraz innych budynków.

Działamy w branży opału już od przeszło trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o decyzję kupna – zamówiony u nas węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a parametry przedstawione na opakowaniu będą zgodne z faktycznymi cechami produktu. Staramy się też, aby zakup opału nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego bądź firmowego portfela. W efekcie cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Gorlicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Idealne parametry techniczne to kwestia, której możesz być pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w mieście Gorlice. Przede wszystkim ważna jest mała ilość pozostałości powstających jako skutek uboczny spalania. Dodatkowo paliwo odznacza się korzystną ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, co bezpośrednio przekłada się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek opałowy oferowany w Gorlicach jest dostarczany w trwałychopakowaniach o wadze 25 kg, w których znajdują się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeżeli potrzebujesz opłacalnego i wydajnego paliwa do ogrzewania każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Gorlice)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując nowoczesne materiały z naszego sklepu, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszelkie normy jakości, dysponuje licznymi certyfikatami, a dodatkowo został wzbogacony o etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego parametry i skład,

  • komfort przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i wygodne składowanie w kotłowni bądź przy budynku,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby transport zamówionego opału nie powodował żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z samochodu było łatwe oraz wygodne.

Ekogroszek workowany w Gorlicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Gorlice

Starając się spełnić potrzeby naszych klientów, w naszym sklepie przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Gorlice, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako działający od dawna producent, który od wielu lat zdobywa zaufanie na rynku, możemy zaoferować Ci wysoką klasę sprzedawanego opału, jego świetne parametry, a także przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo niska.

Sprzedawany przez naszą firmę węgiel ekogroszek to znakomita propozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną ograniczyć bieżące płatności, przy tym nie tracąc jakości. Paliwo jest przede wszystkim wydajne i niedrogie, a w trakcie jego spalania nie produkuje się zbyt duża ilość niebezpiecznych substancji oraz dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w Gorlicach, ale też przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

Dodatkowo ekogroszek z naszej oferty zdobył różnorodne odznaczenia i spełnia wszelakie ważne regulacje. Najnowocześniejsze paliwo węglowe nada się do ogrzania domu o dowolnych wymiarach i może być wykorzystywane w niemal wszystkich piecach dostępnych aktualnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z wydajnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do zakupu oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Gorlicach i okolicach!

Ekogroszek Gorlice - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem