Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Targ

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Nowy Targ? W takim przypadku zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która obejmuje nowoczesne paliwo węglowe w atrakcyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad zdobywamy doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży wysokiej klasy materiałów opałowych, wskutek czego zdołaliśmy zdobyć zaufanie wielu klientów prywatnych i firmowych z całego kraju. Aktualnie oferujemy przede wszystkim ekogroszek workowany, dostępny zarówno w Nowym Targu, jak i licznych innych regionach w kraju. Dodatkowo, biorąc pod uwagę wymagania klientów, oferujemy różne typy nowoczesnych paliw stałych, których najwyższa klasa współgra z atrakcyjną ceną. Zachęcamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Targ

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w mieście Nowy Targ i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie opał dla klientów o szczególnych potrzebach, którzy szukają innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszym asortymencie ekogroszki są odpowiednie do wyposażania nie tylko domów jednorodzinnych, ale również budynków o innym przeznaczeniu – biur, hal magazynowych itp. Bez obaw można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, z poczuciem, że wytworzone ciepło zagwarantuje prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszystko! Jako producent jesteśmy w stanie zapewnić Ci pewny i najwyższej jakości węgiel w świetnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w branży. Wobec tego masz szansę nabyć świetny, ceniony przez klientów i zgodny z wszystkimi normami opał bez przeciążania domowego albo należącego do firmy majątku. Korzystając z dostępnego u nas opału zmniejszysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Nowym Targu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Nowy Targ i okolicach charakteryzuje się w szczególności niezwykle korzystną liczbą produkowanych kalorii ciepła i minimalną ilością popiołu wytwarzaną w przebiegu spalania. Z powodzeniem można wykorzystywać go w kotłach grzewczych dowolnej klasy oraz urządzeniach typu ecodesign. Stawiając na proponowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz paliwo z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony ekogroszek jest pakowany w trwałe, dogodne w składowaniu worki zawierające 25 kg opału, które są także niewymagające w przewozie. W naszej ofercie możesz znaleźć wydajny opał w kilku rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się od siebie wartością opałową, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedno pozostaje niezmienne – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowy Targ)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję jakości rozwiązań, za którą odpowiadają cenieni i sprawdzeni dostawcy, a także specjalne certyfikaty obecne na produkcie, które informują o wydajności i strukturze materiału,

  • prosty przewóz – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w przenoszeniu do i z samochodu, co jednocześnie przekłada się na szybkość przesyłki dokładnie do klienta,

  • łatwość utrzymania porządku – nasz materiał opałowy jest łatwy i czysty w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, odpornych na rozdarcia workach, które mogą być przechowywane nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • opcja prostego odmierzania zapewniana ze względu na dokładnie zmierzoną ilość i ciężar efektywnego materiału opałowego, który z łatwością mieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowym Targu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Targ

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od wielu lat zapewniamy naszym klientom najwyższej klasy paliwo, zalecane do domów, zakładów przemysłowych czy biur. Nasz sklep, w obrębie którego znajduje się między innymi ekogroszek workowany sprzedawany w Nowym Targu i okolicach, powstał szczególnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw szukających skutecznego, kompatybilnego z kotłami różnych kategorii wysokiej klasy materiału opałowego.

Kupno innowacyjnego opału bezpośrednio od producenta to jednocześnie korzystny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest niezwykle atrakcyjna, a jednocześnie sam opał należy do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, gwarantujemy nie tylko atrakcyjny koszt zakupu, ale przy tym świetną jakość i skuteczność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek opałowy jest zgodny z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Idealnym potwierdzeniem rewelacyjnej jakości ekogroszku oferowanego w mieście Nowy Targ są liczne badania, potwierdzające jego znakomite szczegóły techniczne i własności. Z nami nie kupujesz kota w worku – każdy z produktów zawiera na opakowaniu najważniejsze informacje w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki i wilgoci, liczbie wytwarzanych kalorii ciepła oraz współczynnika spiekalności (RI). Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się niepokoić, że podczas ogrzewania będą wydzielać się znaczne ilości szkodliwych substancji, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą powodować uszkodzenia pieca. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w określonym budynku.

Ekogroszek Nowy Targ - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek