Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wolbrom

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Wolbrom? W takim przypadku zachęcamy do poznania naszej oferty, która zawiera wydajne paliwo węglowe w rewelacyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad 30 lat świadczymy usługi w wytwarzaniu oraz dostarczaniu najwyższej klasy opału, przez co udało nam się zapracować na zaufanie wielu osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z całej Polski. Obecnie znajdziesz u nas głównie ekogroszek workowany, dostępny zarówno w mieście Wolbrom, jak i różnych innych miejscach w kraju. Ponadto, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, udostępniamy różne rodzaje innowacyjnych materiałów opałowych, których najwyższa jakość współgra z przystępną ceną. Zapraszamy do poznania korzyści!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wolbrom

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Wolbrom i okolicach to niewątpliwie wybór skierowany do osób o szczególnych potrzebach, którzy chcą postawić na zakup innowacyjnego i wydajnego opału. Dostępne w naszym sklepie produkty sprawdzą się w przypadku wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale też innych miejsc – siedzib firm, hal produkcyjnych oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można postawić na węgiel ekogroszek w różnej wielkości kotłach, z pełną świadomością, że wytworzone ciepło pozwoli osiągnąć odpowiednią temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji mamy szansę sprzedawać wydajny i wysokiej jakości węgiel w świetnej cenie – koszt zakupu ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dzięki temu możesz postawić na świetny, dobrze oceniany przez użytkowników i spełniający obowiązujące normy węgiel bez nadwyrężania osobistego czy należącego do firmy majątku. Z wykorzystaniem naszego węgla ograniczysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Wolbromiu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Wolbrom i okolicach charakteryzuje się w szczególności wysoką ilością dostarczanego ciepła i małą ilością popiołu produkowaną w przebiegu wykorzystania. Z powodzeniem można stosować nasze materiały opałowe w kotłach dowolnej klasy oraz rozwiązaniach typu ecodesign. Stawiając na oferowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz opał z ziarnami, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w trwałe, łatwe w przechowywaniu worki zawierające 25 kg opału, które są jednocześnie bezproblemowe w przewożeniu. W naszej ofercie dostępny jest wydajny ekogroszek w różnorodnych wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami liczbą dostarczanych kalorii ciepła, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedno pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wolbrom)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy produktów, za którą odpowiadają doceniani i sprawdzeni producenci, a także dedykowane oznaczenia umieszczone na produkcie, które informują o składzie i zawartości ekogroszku,

  • prosty dowóz – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie z i do pojazdu, co naturalnie przekłada się na tempo przesyłki dokładnie do klienta,

  • organizacja – oferowany przez naszą firmę ekogroszek jest bezproblemowy i czysty w przechowywaniu, dzięki umieszczeniu materiału w polipropylenowych, trwałych workach, które możesz umieścić zarówno w kotłowni, jak i na zewnątrz,

  • możliwość wygodnego racjonowania zapewniana ze względu na odpowiednio zmierzoną ilość i masę efektywnego materiału opałowego, który z łatwością zmieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wolbromiu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wolbrom

W SAM-BUD-ROL od dekad sprzedajemy naszym klientom rewelacyjnej jakości paliwo, które jest polecane do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy placówek firm. Nasz sklep, w obrębie którego znajduje się na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w Wolbromiu i okolicach, został przygotowany przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych i firmowych chcących skorzystać z skutecznego, zgodnego z kotłami różnych kategorii innowacyjnego paliwa stałego.

Zamówienie innowacyjnego materiału opałowego wprost od producenta to jednocześnie znakomity sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle korzystna, a jednocześnie sam ekogroszek zalicza się do grupy ekonomicznych. Oczywiście, zadbaliśmy o nie tylko przystępny koszt zakupu, ale przy tym doskonałą jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Perfekcyjnym poświadczeniem wysokiej jakości ekogroszku sprzedawanego przez naszą firmę w mieście Wolbrom są różne autoryzacje, zaświadczające jego odpowiednie szczegóły techniczne i zawartość oraz skład. Z nami nie kupujesz kota w worku – każdy z produktów zawiera na opakowaniu dokładne informacje na temat zawartości popiołu, siarki oraz wilgoci, wydajności oraz zdolności spiekania. W efekcie nie musisz się martwić, że podczas spalania będą powstawać duże ilości niekorzystnych środków czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą powodować uszkodzenia kotła. Polecamy zamówienie węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie odpowiednią temperaturę w swoim budynku.

Ekogroszek Wolbrom - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek