Ekogroszek workowany Wolbrom

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Wolbrom? W takim przypadku zachęcamy do poznania naszej oferty, która zawiera wydajne paliwo węglowe w rewelacyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad 30 lat świadczymy usługi w wytwarzaniu oraz dostarczaniu najwyższej klasy opału, przez co udało nam się zapracować na zaufanie wielu osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z całej Polski. Obecnie znajdziesz u nas głównie ekogroszek workowany, dostępny zarówno w mieście Wolbrom, jak i różnych innych miejscach w kraju. Ponadto, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, udostępniamy różne rodzaje innowacyjnych materiałów opałowych, których najwyższa jakość współgra z przystępną ceną. Zapraszamy do poznania korzyści!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Wolbrom

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Wolbrom i okolicach to niewątpliwie wybór skierowany do osób o szczególnych potrzebach, którzy chcą postawić na zakup innowacyjnego i wydajnego opału. Dostępne w naszym sklepie produkty sprawdzą się w przypadku wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale też innych miejsc – siedzib firm, hal produkcyjnych oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można postawić na węgiel ekogroszek w różnej wielkości kotłach, z pełną świadomością, że wytworzone ciepło pozwoli osiągnąć odpowiednią temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji mamy szansę sprzedawać wydajny i wysokiej jakości węgiel w świetnej cenie – koszt zakupu ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dzięki temu możesz postawić na świetny, dobrze oceniany przez użytkowników i spełniający obowiązujące normy węgiel bez nadwyrężania osobistego czy należącego do firmy majątku. Z wykorzystaniem naszego węgla ograniczysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Wolbromiu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Wolbrom i okolicach charakteryzuje się w szczególności wysoką ilością dostarczanego ciepła i małą ilością popiołu produkowaną w przebiegu wykorzystania. Z powodzeniem można stosować nasze materiały opałowe w kotłach dowolnej klasy oraz rozwiązaniach typu ecodesign. Stawiając na oferowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz opał z ziarnami, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w trwałe, łatwe w przechowywaniu worki zawierające 25 kg opału, które są jednocześnie bezproblemowe w przewożeniu. W naszej ofercie dostępny jest wydajny ekogroszek w różnorodnych wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami liczbą dostarczanych kalorii ciepła, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedno pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Wolbrom)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy produktów, za którą odpowiadają doceniani i sprawdzeni producenci, a także dedykowane oznaczenia umieszczone na produkcie, które informują o składzie i zawartości ekogroszku,

  • prosty dowóz – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie z i do pojazdu, co naturalnie przekłada się na tempo przesyłki dokładnie do klienta,

  • organizacja – oferowany przez naszą firmę ekogroszek jest bezproblemowy i czysty w przechowywaniu, dzięki umieszczeniu materiału w polipropylenowych, trwałych workach, które możesz umieścić zarówno w kotłowni, jak i na zewnątrz,

  • możliwość wygodnego racjonowania zapewniana ze względu na odpowiednio zmierzoną ilość i masę efektywnego materiału opałowego, który z łatwością zmieści się w zbiornikach.

Ekogroszek workowany w Wolbromiu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Wolbrom

W SAM-BUD-ROL od dekad sprzedajemy naszym klientom rewelacyjnej jakości paliwo, które jest polecane do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy placówek firm. Nasz sklep, w obrębie którego znajduje się na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w Wolbromiu i okolicach, został przygotowany przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych i firmowych chcących skorzystać z skutecznego, zgodnego z kotłami różnych kategorii innowacyjnego paliwa stałego.

Zamówienie innowacyjnego materiału opałowego wprost od producenta to jednocześnie znakomity sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle korzystna, a jednocześnie sam ekogroszek zalicza się do grupy ekonomicznych. Oczywiście, zadbaliśmy o nie tylko przystępny koszt zakupu, ale przy tym doskonałą jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Perfekcyjnym poświadczeniem wysokiej jakości ekogroszku sprzedawanego przez naszą firmę w mieście Wolbrom są różne autoryzacje, zaświadczające jego odpowiednie szczegóły techniczne i zawartość oraz skład. Z nami nie kupujesz kota w worku – każdy z produktów zawiera na opakowaniu dokładne informacje na temat zawartości popiołu, siarki oraz wilgoci, wydajności oraz zdolności spiekania. W efekcie nie musisz się martwić, że podczas spalania będą powstawać duże ilości niekorzystnych środków czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą powodować uszkodzenia kotła. Polecamy zamówienie węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie odpowiednią temperaturę w swoim budynku.

Ekogroszek Wolbrom - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem