Ekogroszek workowany Tarnów

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Tarnów? W takim przypadku zachęcamy do poznania naszej oferty, która zawiera nowoczesne materiały opałowe w rewelacyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w przetwarzaniu i dostarczaniu znakomitej jakości opału, wskutek czego zdołaliśmy wypracować uznanie licznych osób prywatnych oraz firm z całej Polski. Aktualnie oferujemy przede wszystkim ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko w Tarnowie, ale także licznych pozostałych miejscowościach w całym kraju. Ponadto, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, oferujemy różnorodne odmiany nowoczesnych materiałów opałowych, których świetna jakość współgra z atrakcyjną ceną. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Tarnów

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Tarnów i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie opał trafiający w oczekiwania osób o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszym sklepie produkty sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko domów jednorodzinnych, ale również innych miejsc – siedzib przedsiębiorstw, hal magazynowych oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można postawić na węgiel ekogroszek w różnych gabarytów kotłach, z poczuciem, że wygenerowane ciepło pozwoli osiągnąć odpowiednią temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jednak nie koniec! W roli producenta jesteśmy w stanie zapewnić Ci pewny i najwyższej jakości opał w atrakcyjnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju. Ze względu na ten fakt możesz zakupić świetny, dobrze oceniany przez klientów i spełniający wszystkie normy produkt bez rujnowania rodzinnego albo należącego do firmy majątku. Z wykorzystaniem dostępnego u nas ekogroszku zminimalizujesz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Tarnowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Tarnowie i okolicach charakteryzuje się w szczególności niezwykle korzystną wartością opałową i minimalną ilością pozostałości powstającą w trakcie wykorzystania. Z dobrym skutkiem można stosować nasz opał w kotłach grzewczych klasy 3., 4. i 5. oraz urządzeniach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w dostępne w naszej ofercie paliwo ekogroszek, dostajesz opał z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony ekogroszek jest pakowany w wytrzymałe, wygodne w przechowywaniu worki zawierające 25 kg opału, które są przy tym bezproblemowe w transporcie. Wśród naszych produktów znajduje się wydajny materiał w różnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie wartością opałową, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedno pozostaje niezmienne – niska spiekalność.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Tarnów)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii klasy rozwiązań, za którą odpowiadają szanowani oraz godni zaufania dostawcy, a także ściśle określone certyfikaty obecne na opakowaniach, poświadczające o kompozycji oraz zawartości paliwa,

  • bezproblemowy dowóz – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przenoszeniu z i do pojazdu, co automatycznie przekłada się na tempo dowozu dokładnie pod wskazany adres,

  • porządek – dostępny u nas ekogroszek jest prosty i schludny w przechowywaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które możesz umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na podwórku,

  • możliwość łatwego odmierzania zapewniana poprzez dokładnie zmierzoną ilość i masę nowoczesnego paliwa węglowego, które bez problemu zmieści się w zbiornikach.

Ekogroszek workowany w Tarnowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Tarnów

W SAM-BUD-ROL od dekad sprzedajemy naszym klientom najwyższej klasy paliwo, zalecane do domów, obiektów użytkowych czy placówek firm. Nasz bogaty wybór produktów, w którym znajduje się między innymi ekogroszek workowany oferowany w mieście Tarnów i okolicach, przygotowaliśmy szczególnie z myślą o klientach indywidualnych i firmowych chcących skorzystać z skutecznego, kompatybilnego z większością kotłów innowacyjnego materiału opałowego.

Zamówienie innowacyjnego materiału opałowego bezpośrednio od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to również doskonały sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest bardzo opłacalna, a dodatkowo sam opał jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, zadbaliśmy o nie tylko przystępny koszt opału, ale także świetną jakość i skuteczność. Dzięki temu dostępny u nas ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi normami.

Najlepszym dowodem wysokiej jakości ekogroszku oferowanego w mieście Tarnów są różne badania, potwierdzające jego odpowiednie szczegóły techniczne i właściwości. Z nami nie kupujesz kota w worku – każdy produkt zawiera na worku kluczowe informacje na temat proporcji zawartości po spalaniu, siarki oraz wilgoci, wydajności oraz zdolności spiekania. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że w trakcie spalania wytworzą się spore ilości niebezpiecznych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia pieca. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w określonym budynku.

Ekogroszek Tarnów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.