Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bochnia

Chcesz nabyć ekogroszek w Bochni? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty, która obejmuje wydajne paliwo węglowe w atrakcyjnej cenie. W SAM-BUD-ROL od ponad 30 lat świadczymy usługi w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej klasy opału, przez co udało nam się zapracować na zaufanie tysięcy osób prywatnych oraz firm z całego kraju. W naszym aktualnym asortymencie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko w Bochni, ale także różnych pozostałych miastach w kraju. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy różne odmiany innowacyjnych materiałów opałowych, których najwyższa jakość łączy się z korzystną ceną. Zapraszamy do przeanalizowania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bochnia

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w mieście Bochnia i okolicach to zdecydowanie produkt skierowany do wyjątkowo bezkompromisowych klientów, którzy poszukują innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszym asortymencie ekogroszki workowane są odpowiednie do zaopatrywania w ciepło nie tylko budynków prywatnych, ale także innych budynków – biur, zakładów przemysłowych oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, mając pewność, że wytworzone ciepło pozwoli utrzymać prawidłową temperaturę w każdym pomieszczeniu.

To jednak nie koniec! W roli producenta możemy zapewnić Ci efektywny i doskonałej jakości opał w atrakcyjnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Ze względu na ten fakt masz szansę kupić świetny, dobrze oceniany przez klientów i zgodny z wszelkimi regulacjami ekogroszek bez przeciążania domowego albo służbowego budżetu. Z pomocą naszego węgla zmniejszysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Bochni

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Bochni i okolicach charakteryzuje się w szczególności sporą ilością dostarczanego ciepła i minimalną zawartością popiołu produkowaną w trakcie wykorzystania. Z dobrym skutkiem można używać nasze materiały opałowe w piecach klas od 3. do 5. oraz urządzeniach rodzaju ecodesign. Stawiając na oferowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz paliwo z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony ekogroszek jest pakowany w wytrzymałe, wygodne w magazynowaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są przy tym bezproblemowe w transporcie. W naszym asortymencie znajdziesz wydajny opał w kilku odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wartością opałową, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedna kwestia pozostaje taka sama w każdym przypadku – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Bochnia)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie klasy produktów, za którą odpowiadają doceniani i sprawdzeni dostawcy, a także dedykowane atesty umieszczone na produkcie, poświadczające o kompozycji i strukturze materiału,

  • łatwy transport – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany i szybki w przenoszeniu z i do pojazdu, co automatycznie przekłada się na szybkość dowozu dokładnie do wskazanego miejsca,

  • organizacja – oferowany przez naszą firmę opał jest łatwy i schludny w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie go w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą być przechowywane zarówno w kotłowni, jak i na podwórku,

  • możliwość prostego dawkowania zapewniana przez precyzyjnie określoną ilość i wagę innowacyjnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bochni
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bochnia

W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad sprzedajemy naszym klientom rewelacyjnej jakości paliwo, odpowiednie do domów jednorodzinnych, zakładów przemysłowych czy placówek firm. Nasz sklep internetowy, w obrębie którego można znaleźć między innymi ekogroszek workowany oferowany w Bochni i okolicach, przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw poszukujących wydajnego, zgodnego z kotłami grzewczymi różnych kategorii nowoczesnego materiału opałowego.

Kupno innowacyjnego opału wprost od producenta to także znakomity sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest zdecydowanie korzystna, a do tego sam materiał opałowy należy do rozwiązań ekonomicznych. Rzecz jasna, gwarantujemy nie tylko korzystny koszt paliwa, ale także doskonałą jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek opałowy jest zgodny z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Najlepszym poświadczeniem rewelacyjnej klasy ekogroszku oferowanego w mieście Bochnia są różnorodne badania, zaświadczające jego odpowiednie szczegóły techniczne i własności. U nas nie ma mowy o ryzyku – każdy produkt ma umieszczone na opakowaniu kluczowe informacje na temat zawartości popiołu, siarki czy wilgoci, wydajności oraz współczynnika spiekalności (RI). Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się obawiać, że podczas spalania będą powstawać spore ilości niekorzystnych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w określonym budynku.

Ekogroszek Bochnia - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek