Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczucin

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Szczucin? W takim wypadku zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom szeroki wybór innowacyjnego, cechującego się świetną wydajnością materiału opałowego. Oferowane materiały wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, które łączą się z niskimi cenami. Dodatkowo, chcąc spełnić Twoje wymagania, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w Szczucinie w różnych rodzajach. Z tego względu bez problemu wybierzesz opał do indywidualnych wymagań i typu pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczucin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy opału zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w mieście Szczucin i okolicach spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako jego producent upewniliśmy się, że paliwo poradzi sobie w kotłach różnych rozmiarów i zapewni wymaganą temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo wytwarzany przez naszą firmę opał oferuje sporo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest atrakcyjnym cenowo wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Działamy na rynku paliw opałowych od 1989 roku. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony u nas ekogroszek będzie wysokiej jakości, a jego parametry podane na opakowaniu są zgodne z faktycznymi cechami produktu. Staramy się też, aby kupno paliwa nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego lub firmowego portfela. W efekcie cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Szczucinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry to coś, czego możesz być stuprocentowo pewien, wybierając dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w mieście Szczucin. Przede wszystkim ważna jest niewielka ilość pozostałości powstających podczas spalania. Ponadto opał odznacza się świetną wartością opałową i wydajnością, które automatycznie przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i niższe koszty ogrzewania. Śmiało możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Ekogroszek opałowy dostępny w mieście Szczucin jest transportowany w trwałychworkach zawierających 25 kilogramów produktu, w których mieszczą się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeżeli potrzebujesz opłacalnego i wydajnego paliwa do ogrzania swojego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie doskonałym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szczucin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na nowoczesne materiały z naszego asortymentu, wybierasz opał, który spełnia wszelkie normy jakości, otrzymał istotne odznaczenia, a dodatkowo jest wyposażony w etykietę, na której możesz poznać jego specyfikację oraz składniki,

  • komfort magazynowania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, które umożliwiają czyste i łatwe magazynowanie w kotłowni bądź przy budynku,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – staramy się, aby transport zamówionego opału nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego przenoszenie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szczucinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczucin

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w Szczucinie, ale też w pozostałych miastach w kraju. Jako działający od dawna wytwórca, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zapewnić Ci świetną klasę dostępnego opału, jego doskonałe parametry techniczne i korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek to znakomita oferta dla wszystkich klientów, którzy pragną oszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności efektywne energetycznie oraz korzystne cenowo, a w trakcie jego spalania nie produkuje się zbyt duża ilość niebezpiecznych substancji czy przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz oszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w Szczucinie, lecz również przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia.

Dodatkowo ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnego rodzaju odznaczenia i spełnia wszystkie obowiązujące normy. Innowacyjne źródło energii sprawdzi się do ogrzania domu o dowolnej wielkości oraz może być stosowane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych aktualnie na rynku. Jeżeli poszukujesz wydajnego i korzystnego cenowo materiału opałowego, to zapraszamy do zakupu oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Szczucin i okolicach!

Ekogroszek Szczucin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek