Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobczyce

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Dobczyce? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom szeroki wybór efektywnego, cechującego się świetną klasą paliwa węglowego. Dostępne materiały wyróżniają się doskonałymi parametrami, które idą w parze z atrakcyjnymi opłatami. Dodatkowo, chcąc spełnić Twoje oczekiwania, dopilnowaliśmy, abyś mógł nabyć ekogroszek w Dobczycach w różnych wariantach. Dzięki temu w prosty sposób dostosujesz opał do własnych wymagań i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobczyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w mieście Dobczyce i okolicach spełniał oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Jako producent upewniliśmy się, że opał sprawdzi się w kotłach różnych rozmiarów i zapewni wymaganą temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Dodatkowo nasz materiał generuje dużo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Pracujemy na rynku opału już od ponad trzech dekad. Z tego względu nie musisz się obawiać o kupno – zakupiony w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a jego parametry wymienione na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi właściwościami opału. Staramy się również, aby zamówienie opału nie powodowało nadwyrężenia domowego bądź firmowego budżetu. W efekcie cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Dobczycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry techniczne to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewien, zamawiając dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w mieście Dobczyce. W szczególności kluczowa jest niewielka zawartość pozostałości, które powstają w efekcie spalania. Dodatkowo opał wyróżnia się korzystną wartością opałową i wydajnością, co bezpośrednio przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Dobczyce jest transportowany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli chcesz skorzystać z ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzewania dowolnego budynku, to dostępny w SAM-BUD-ROL ekogroszek będzie doskonałym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dobczyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – kupując innowacyjne paliwo z naszego sklepu, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszelkie wytyczne dotyczące jakości, dysponuje licznymi atestami, a dodatkowo został wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego właściwości oraz składniki,

  • komfort przechowywania – każdy typ ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, zapewniających czyste i proste przechowywanie w określonym pomieszczeniu bądź przy budynku,

  • łatwość dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby transport kupionego materiału nie powodował żadnego problemu, a jego transportowanie z i do samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dobczycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobczyce

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Dobczyce, ale również w pozostałych miejscowościach w kraju. Jako działający od dawna producent, który od dekad cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zaoferować Ci najwyższą klasę dostępnego opału, jego świetne parametry techniczne, a także przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo niska.

Nasz węgiel ekogroszek to doskonała propozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc efektywności. Tego typu źródło energii jest wyjątkowo efektywne energetycznie i niedrogie, a podczas jego spalania nie powstaje zbyt duża liczba niebezpiecznych substancji oraz nieprzyjemnego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój kocioł. Tym samym możesz oszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w mieście Dobczyce, ale też przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia.

To nie koniec – ekogroszek z naszego asortymentu ma liczne certyfikaty i spełnia wszelakie ważne wytyczne. Nowoczesne źródło energii sprawdzi się do utrzymania wymaganej temperatury w budynku o jakichkolwiek gabarytach i może być używane w praktycznie wszystkich kotłach oferowanych aktualnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z efektywnego i ekonomicznego materiału opałowego, to zapraszamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Dobczycach i okolicach!

Ekogroszek Dobczyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek