Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzebinia

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Trzebinia? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszej firmie przyszykowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór innowacyjnego, wyróżniającego się wysoką wydajnością materiału opałowego. Oferowane produkty odznaczają się doskonałymi parametrami, które łączą się z korzystnymi opłatami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, żebyś mógł kupić ekogroszek w mieście Trzebinia w kilku rodzajach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz materiał do własnych potrzeb i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzebinia

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Trzebnie i pobliskich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że materiał poradzi sobie w kotłach różnych gabarytów i zagwarantuje wymaganą temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo nasz opał generuje dużo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest korzystnym cenowo wyborem zarówno do domów, jak i siedzib firm oraz innych budynków.

Jesteśmy obecni w sektorze opału już od 1989 roku. Z tego względu możesz mieć gwarancję, że zakupiony w naszym sklepie ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi właściwościami materiału. Skupiamy się też na tym, aby zamówienie opału nie powodowało nadwyrężenia osobistego bądź firmowego budżetu. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Trzebnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry jakościowe to aspekt, którego możesz być stuprocentowo pewny, kupując nasz ekogroszek workowany w Trzebnie. Przede wszystkim kluczowa jest mała zawartość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Dodatkowo paliwo charakteryzuje się wysoką wartością opałową oraz efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i niższe koszty ogrzewania. Śmiało możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Trzebinia jest transportowany w wytrzymałychworkach zawierających 25 kg produktu, w których znajdują się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli chcesz skorzystać z niedrogiego w eksploatacji i efektywnego materiału do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie perfekcyjnym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Trzebinia)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując najnowocześniejsze paliwo węglowe z naszego asortymentu, możesz zyskać opał, który jest zgodny ze wszelkimi normami jakości, dysponuje licznymi odznaczeniami, a dodatkowo jest wzbogacony o naklejkę, dzięki której znajdziesz jego właściwości oraz składniki,

  • komfort przechowywania – każdy wariant materiału z tej kategorii jest transportowany w trwałych polipropylenowych workach, które umożliwiają higieniczne i bezproblemowe magazynowanie w kotłowni bądź na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zakupionego ekogroszku nie sprawił żadnego problemu, a jego transportowanie do i z pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Trzebnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzebinia

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Trzebnie, ale też w innych miastach w kraju. Jako renomowany producent, który od dekad cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zapewnić Ci najwyższą klasę dostępnego opału, jego doskonałe parametry techniczne, a także przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Nasz ekogroszek workowany to znakomita oferta dla wszystkich osób, które pragną oszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest w szczególności efektywne i opłacalne, a na etapie jego spalania nie produkuje się nadmierna liczba szkodliwych związków chemicznych oraz dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Trzebinia, lecz też przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty zdobył różnorodne atesty i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi wymaganiami. Nowoczesne źródło ciepła nada się do ogrzania domu o jakiejkolwiek wielkości i może być stosowane w niemal wszystkich kotłach sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeśli poszukujesz wydajnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do użytkowania produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Trzebinia i okolicach!

Ekogroszek Trzebinia - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek