Ekogroszek workowany Trzebinia

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Trzebinia? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszej firmie przyszykowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór innowacyjnego, wyróżniającego się wysoką wydajnością materiału opałowego. Oferowane produkty odznaczają się doskonałymi parametrami, które łączą się z korzystnymi opłatami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, żebyś mógł kupić ekogroszek w mieście Trzebinia w kilku rodzajach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz materiał do własnych potrzeb i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Trzebinia

EKOGROSZEK dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Trzebnie i pobliskich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że materiał poradzi sobie w kotłach różnych gabarytów i zagwarantuje wymaganą temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo nasz opał generuje dużo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest korzystnym cenowo wyborem zarówno do domów, jak i siedzib firm oraz innych budynków.

Jesteśmy obecni w sektorze opału już od 1989 roku. Z tego względu możesz mieć gwarancję, że zakupiony w naszym sklepie ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi właściwościami materiału. Skupiamy się też na tym, aby zamówienie opału nie powodowało nadwyrężenia osobistego bądź firmowego budżetu. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Trzebnie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Doskonałe parametry jakościowe to aspekt, którego możesz być stuprocentowo pewny, kupując nasz ekogroszek workowany w Trzebnie. Przede wszystkim kluczowa jest mała zawartość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Dodatkowo paliwo charakteryzuje się wysoką wartością opałową oraz efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i niższe koszty ogrzewania. Śmiało możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Trzebinia jest transportowany w wytrzymałychworkach zawierających 25 kg produktu, w których znajdują się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli chcesz skorzystać z niedrogiego w eksploatacji i efektywnego materiału do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie perfekcyjnym rozwiązaniem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Trzebinia)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując najnowocześniejsze paliwo węglowe z naszego asortymentu, możesz zyskać opał, który jest zgodny ze wszelkimi normami jakości, dysponuje licznymi odznaczeniami, a dodatkowo jest wzbogacony o naklejkę, dzięki której znajdziesz jego właściwości oraz składniki,

  • komfort przechowywania – każdy wariant materiału z tej kategorii jest transportowany w trwałych polipropylenowych workach, które umożliwiają higieniczne i bezproblemowe magazynowanie w kotłowni bądź na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zakupionego ekogroszku nie sprawił żadnego problemu, a jego transportowanie do i z pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Trzebnie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Trzebinia

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Trzebnie, ale też w innych miastach w kraju. Jako renomowany producent, który od dekad cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zapewnić Ci najwyższą klasę dostępnego opału, jego doskonałe parametry techniczne, a także przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Nasz ekogroszek workowany to znakomita oferta dla wszystkich osób, które pragną oszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest w szczególności efektywne i opłacalne, a na etapie jego spalania nie produkuje się nadmierna liczba szkodliwych związków chemicznych oraz dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Trzebinia, lecz też przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty zdobył różnorodne atesty i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi wymaganiami. Nowoczesne źródło ciepła nada się do ogrzania domu o jakiejkolwiek wielkości i może być stosowane w niemal wszystkich kotłach sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeśli poszukujesz wydajnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do użytkowania produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Trzebinia i okolicach!

Ekogroszek Trzebinia - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek