Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Niepołomice

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Niepołomice? W takim wypadku zachęcamy do poznania detali naszego obecnego asortymentu! W naszej firmie przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji nowoczesnego, wyróżniającego się świetną jakością materiału opałowego. Oferowane produkty wyróżniają się doskonałymi parametrami, które idą w parze z atrakcyjnymi opłatami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dopilnowaliśmy, abyś mógł zamówić ekogroszek w Niepołomicach w różnorodnych wariantach. Z tego względu w prosty sposób dopasujesz paliwo do indywidualnych możliwości i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Niepołomice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w mieście Niepołomice i pobliskich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako jego producent upewniliśmy się, że paliwo poradzi sobie w kotłach różnej wielkości i zapewni optymalną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Ponadto wytwarzany przez naszą firmę opał generuje dużo ciepła podczas spalania, dzięki czemu jest atrakcyjnym cenowo wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i placówek firm oraz innych budynków.

Pracujemy na rynku opału już od ponad trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć pewność, że nabyty u nas węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a parametry wymienione na opakowaniu będą zgodne z faktycznymi właściwościami produktu. Zadbaliśmy również o to, aby zakup opału nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego czy firmowego portfela. W efekcie cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Niepołomicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry techniczne to coś, czego możesz być stuprocentowo pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w mieście Niepołomice. Przede wszystkim kluczowa jest mała ilość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Dodatkowo opał wyróżnia się korzystną wartością opałową oraz wydajnością, które bezpośrednio przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Niepołomice jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli chcesz skorzystać z opłacalnego i wydajnego paliwa do ogrzewania każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Niepołomice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – kupując innowacyjne paliwo węglowe z naszego asortymentu, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszystkie regulacje dotyczące jakości, otrzymał liczne odznaczenia, a do tego jest wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego parametry i składniki,

  • łatwość magazynowania – każdy rodzaj ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających czyste i bezproblemowe składowanie w określonym pomieszczeniu czy na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • szybki i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby transport zakupionego materiału nie sprawiał żadnego problemu, a jego transportowanie do i z pojazdu było proste oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Niepołomicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Niepołomice

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w mieście Niepołomice, ale także w pozostałych miastach w kraju. Jako doświadczony producent, który od wielu lat zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci wysoką jakość sprzedawanego materiału, jego doskonałe cechy techniczne oraz korzystne koszty – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo niska.

Nasz węgiel ekogroszek to idealna pozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą zaoszczędzić w kwestii ogrzewania, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest wyjątkowo efektywne oraz niedrogie, a podczas jego spalania nie powstaje nadmierna ilość szkodliwych związków chemicznych oraz przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie oszczędzasz nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Niepołomicach, ale także przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszej oferty zdobył różnorodne odznaczenia i spełnia wszelakie obowiązujące regulacje. Najnowocześniejsze paliwo węglowe sprawdzi się do utrzymania wymaganej temperatury w domu o jakichkolwiek rozmiarach i może być używane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych obecnie na rynku. Jeżeli poszukujesz efektywnego energetycznie i opłacalnego materiału opałowego, to zachęcamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Niepołomicach i okolicach!

Ekogroszek Niepołomice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek