Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grybów

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Grybowie? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele wariantów efektywnego, odznaczającego się doskonałą klasą paliwa węglowego. Dostępne rozwiązania wyróżniają się znakomitymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. Dodatkowo, chcąc spełnić Twoje potrzeby, dopilnowaliśmy, żebyś mógł zamówić ekogroszek w Grybowie w różnych wersjach. Z tego względu z łatwością wybierzesz opał do własnych potrzeb i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grybów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży opału zadbaliśmy o to, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Grybowie i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy opał sprawdzi się w piecach różnej wielkości i zagwarantuje optymalną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także podkreślić, że produkowany przez naszą firmę materiał oferuje dużo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Działamy w sektorze opału od więcej niż 30 lat. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że kupiony w naszym sklepie ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a parametry wymienione na opakowaniu są zgodne z realnymi właściwościami produktu. Staramy się również, aby zakup paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia domowego lub firmowego portfela. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Grybowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry techniczne to kwestia, której możesz być pewny, kupując dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Grybowie. Przede wszystkim kluczowa jest niewielka ilość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Ponadto paliwo wyróżnia się korzystną ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek dostępny w Grybowie jest dostarczany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeśli poszukujesz niedrogiego w eksploatacji i wydajnego paliwa do ogrzewania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Grybów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – kupując innowacyjne paliwo węglowe z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszystkie wytyczne dotyczące jakości, otrzymał liczne odznaczenia, a do tego jest wzbogacony o etykietę, na której możesz poznać jego specyfikację i składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy typ opału z tej kategorii jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i bezproblemowe przechowywanie w kotłowni bądź przy budynku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i korzystny transport – staramy się, aby transport zamówionego materiału nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego przenoszenie do i z pojazdu było łatwe oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Grybowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grybów

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszym sklepie skonstruowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Grybów, ale także w pozostałych miejscowościach w kraju. Jako renomowany producent, który od wielu lat zdobywa zaufanie na rynku, możemy zagwarantować Ci doskonałą jakość proponowanego opału, jego świetne parametry oraz przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek opałowy to idealna pozycja dla wszystkich osób, które pragną oszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności efektywne i korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie powstaje nadmierna ilość toksycznych substancji i przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój piec. W efekcie oszczędzasz nie tylko przy zakupie ekogroszku w Grybowie, ale także przez redukcję ewentualnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszego sklepu zdobył różnorodne atesty i jest zgodny ze wszelkimi istotnymi normami. Najnowocześniejsze źródło ciepła nada się do ogrzania domu o jakiejkolwiek wielkości i może być stosowane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z efektywnego i ekonomicznego materiału opałowego, to zapraszamy do użytkowania produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Grybowie i okolicach!

Ekogroszek Grybów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek