Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kęty

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Kętach? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej obecnej oferty! W SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór efektywnego, charakteryzującego się świetną klasą materiału opałowego. Oferowane produkty charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi, które idą w parze z atrakcyjnymi opłatami. To nie wszystko – chcąc spełnić Twoje oczekiwania, zadbaliśmy o to, żebyś mógł zamówić ekogroszek w Kętach w różnych wariantach. W efekcie bez problemu dopasujesz paliwo do indywidualnych wymagań i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do ogrzewania budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kęty

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w Kętach i okolicach spełniał oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy paliwo będzie odpowiednio działać w kotłach różnej wielkości i będzie w stanie zapewnić żądaną temperaturę w każdej części budynku. Ponadto produkowany przez nas materiał generuje sporo ciepła podczas spalania, przez co jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Zdobywamy doświadczenie na rynku opału już od 1989 roku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zakupiony w naszym sklepie ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi właściwościami opału. Staramy się także, aby kupno materiału nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego czy firmowego budżetu. W efekcie cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Kętach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry jakościowe to coś, czego możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w Kętach. Przede wszystkim ważna jest mała zawartość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Dodatkowo opał odznacza się świetną wartością opałową i wydajnością, co bezpośrednio przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i obniżone koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek obecny w naszym sklepie w Kętach jest dostarczany w wytrzymałychworkach zawierających 25 kg produktu, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie materiału do zapewniania ciepła dla swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kęty)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na nowoczesne paliwo węglowe z naszej oferty, wybierasz opał, który jest zgodny ze wszelkimi regulacjami dotyczącymi jakości, otrzymał liczne atesty, a do tego jest wyposażony w etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego specyfikację oraz skład,

  • komfort przechowywania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest dostarczany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają higieniczne i bezproblemowe magazynowanie w określonym pomieszczeniu lub na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • szybki i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zakupionego ekogroszku nie sprawił żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kętach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kęty

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Kętach, ale też w pozostałych miastach w całym kraju. Jako działający od dawna wytwórca, który od długiego czasu zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość sprzedawanego opału, jego doskonałe parametry oraz przystępne koszty – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo niska.

Nasz węgiel ekogroszek to idealna pozycja dla wszystkich osób, które pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest przede wszystkim wydajne oraz opłacalne, a podczas jego spalania nie wytwarza się zbyt duża liczba niebezpiecznych substancji i nieprzyjemnego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twój kocioł. W ten sposób oszczędzasz nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Kęty, ale także przez redukcję ewentualnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnego rodzaju odznaczenia i spełnia wszelakie obowiązujące przepisy. Nowoczesne źródło energii nada się do ogrzania domu o jakiejkolwiek wielkości i może być używane w praktycznie wszystkich piecach dostępnych obecnie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo materiału opałowego, to zapraszamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Kęty i okolicach!

Ekogroszek Kęty - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek