Ekogroszek workowany Limanowa

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Limanowej? Zatem zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszej firmie zapewniamy klientom wiele rodzajów innowacyjnego, wyróżniającego się wysoką wydajnością opału. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL rozwiązania odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi, które idą w parze z korzystnymi opłatami. To nie koniec – wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, zadbaliśmy o to, byś mógł kupić ekogroszek w mieście Limanowa w różnych wariantach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz opał do indywidualnych wymagań i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Limanowa

EKOGROSZEK dla wymagających

W naszej firmie postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w mieście Limanowa i okolicach spełniał oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy materiał będzie odpowiednio funkcjonować w kotłach różnej wielkości i zapewni optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto produkowany przez nas opał zapewnia sporo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Jesteśmy obecni na rynku paliw opałowych od 1989 roku. Z tego względu masz pewność, że kupiony w naszym sklepie ekogroszek opałowy będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu będą zgodne z rzeczywistymi właściwościami produktu. Zadbaliśmy przy tym o to, aby zamówienie materiału nie było powodem nadwyrężenia domowego bądź firmowego budżetu. W efekcie cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Limanowej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Doskonałe parametry techniczne to aspekt, którego możesz być pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Limanowej. Szczególnie ważna jest niewielka zawartość pozostałości powstających podczas spalania. Ponadto materiał charakteryzuje się świetną wartością opałową oraz efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i obniżone koszty ogrzewania. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek workowany dostępny w mieście Limanowa jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli poszukujesz niedrogiego w eksploatacji i wydajnego materiału do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym wyborem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Limanowa)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując nowoczesne produkty z naszej oferty, wybierasz opał, który spełnia wszelkie normy jakości, dysponuje licznymi certyfikatami, a ponadto jest wyposażony w etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego właściwości oraz skład,

  • komfort magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest transportowany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają czyste i wygodne składowanie w dedykowanym pomieszczeniu lub przy budynku,

  • łatwość dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i bezpieczny transport – staramy się, aby przewóz zamówionego opału nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Limanowej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Limanowa

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Limanowej, ale też w innych miejscowościach w kraju. Jako doświadczony producent, który od wielu lat zdobywa zaufanie w branży, możemy zapewnić Ci wysoką jakość dostępnego opału, jego doskonałe parametry, a także przystępne koszty – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek to idealna oferta dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest w szczególności efektywne i opłacalne, a na etapie jego spalania nie produkuje się nadmierna liczba toksycznych substancji i nieprzyjemnego dymu. Ponadto nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Limanowej, ale również przez ograniczenie potrzebnych napraw sprzętu.

Ponadto ekogroszek z naszego sklepu uzyskał różnorodne certyfikaty i jest zgodny ze wszelkimi istotnymi przepisami. Najnowocześniejsze paliwo węglowe nada się do ogrzania domu o jakichkolwiek wymiarach i może być wykorzystywane w niemal wszystkich piecach oferowanych w tym momencie na rynku. Jeżeli poszukujesz efektywnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Limanowej i okolicach!

Ekogroszek Limanowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek