Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Limanowa

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Limanowej? Zatem zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszej firmie zapewniamy klientom wiele rodzajów innowacyjnego, wyróżniającego się wysoką wydajnością opału. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL rozwiązania odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi, które idą w parze z korzystnymi opłatami. To nie koniec – wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, zadbaliśmy o to, byś mógł kupić ekogroszek w mieście Limanowa w różnych wariantach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz opał do indywidualnych wymagań i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Limanowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w mieście Limanowa i okolicach spełniał oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy materiał będzie odpowiednio funkcjonować w kotłach różnej wielkości i zapewni optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto produkowany przez nas opał zapewnia sporo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Jesteśmy obecni na rynku paliw opałowych od 1989 roku. Z tego względu masz pewność, że kupiony w naszym sklepie ekogroszek opałowy będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu będą zgodne z rzeczywistymi właściwościami produktu. Zadbaliśmy przy tym o to, aby zamówienie materiału nie było powodem nadwyrężenia domowego bądź firmowego budżetu. W efekcie cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Limanowej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry techniczne to aspekt, którego możesz być pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Limanowej. Szczególnie ważna jest niewielka zawartość pozostałości powstających podczas spalania. Ponadto materiał charakteryzuje się świetną wartością opałową oraz efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i obniżone koszty ogrzewania. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek workowany dostępny w mieście Limanowa jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli poszukujesz niedrogiego w eksploatacji i wydajnego materiału do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Limanowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując nowoczesne produkty z naszej oferty, wybierasz opał, który spełnia wszelkie normy jakości, dysponuje licznymi certyfikatami, a ponadto jest wyposażony w etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego właściwości oraz skład,

  • komfort magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest transportowany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają czyste i wygodne składowanie w dedykowanym pomieszczeniu lub przy budynku,

  • łatwość dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i bezpieczny transport – staramy się, aby przewóz zamówionego opału nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Limanowej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Limanowa

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Limanowej, ale też w innych miejscowościach w kraju. Jako doświadczony producent, który od wielu lat zdobywa zaufanie w branży, możemy zapewnić Ci wysoką jakość dostępnego opału, jego doskonałe parametry, a także przystępne koszty – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek to idealna oferta dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest w szczególności efektywne i opłacalne, a na etapie jego spalania nie produkuje się nadmierna liczba toksycznych substancji i nieprzyjemnego dymu. Ponadto nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Limanowej, ale również przez ograniczenie potrzebnych napraw sprzętu.

Ponadto ekogroszek z naszego sklepu uzyskał różnorodne certyfikaty i jest zgodny ze wszelkimi istotnymi przepisami. Najnowocześniejsze paliwo węglowe nada się do ogrzania domu o jakichkolwiek wymiarach i może być wykorzystywane w niemal wszystkich piecach oferowanych w tym momencie na rynku. Jeżeli poszukujesz efektywnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Limanowej i okolicach!

Ekogroszek Limanowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek