Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ciężkowice

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Ciężkowice? W takim wypadku zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom wiele rodzajów nowoczesnego, charakteryzującego się wysoką jakością opału. Dostępne rozwiązania wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi, które łączą się z korzystnymi cenami. Ponadto, chcąc spełnić Twoje wymagania, postaraliśmy się, byś mógł kupić ekogroszek w Ciężkowicach w różnych wersjach. Z tego względu z łatwością wybierzesz opał do swoich wymagań i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ciężkowice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży opału zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek w mieście Ciężkowice i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy ekogroszek poradzi sobie w piecach różnej wielkości i będzie w stanie zagwarantować żądaną temperaturę w każdej części budynku. Warto także wspomnieć, że wytwarzany przez nas materiał zapewnia dużo ciepła podczas spalania, przez co jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i do innych obiektów.

Nasza firma działa na rynku opału od 1989 roku. Dzięki temu nie musisz się obawiać o kupno – nabyty u nas węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu będą zgodne z realnymi cechami materiału. Zadbaliśmy również o to, aby zakup opału nie było powodem nadwyrężenia osobistego lub firmowego budżetu. Dzięki temu cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Ciężkowicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry techniczne to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewien, zamawiając nasz ekogroszek workowany w mieście Ciężkowice. W szczególności istotna jest nieduża ilość pozostałości, które powstają w trakcie spalania. Co więcej, materiał odznacza się wysoką wartością opałową i wydajnością, co automatycznie przekłada się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać materiał zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek opałowy dostępny w mieście Ciężkowice jest dostarczany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których mieszczą się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli szukasz niedrogiego w użytkowaniu i efektywnego paliwa do ogrzania swojego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie perfekcyjnym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ciężkowice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne paliwo z naszego asortymentu, wybierasz opał, który spełnia wszelkie wytyczne w kwestii jakości, dysponuje licznymi certyfikatami, a do tego jest wzbogacony o etykietę, na której możesz przeanalizować jego parametry i skład,

  • komfort magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest transportowany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, umożliwiających higieniczne i proste przechowywanie w dedykowanym pomieszczeniu bądź na zewnątrz,

  • prosty sposób dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – staramy się, aby transport zakupionego opału nie powodował żadnego problemu, a jego przenoszenie z i do pojazdu było proste oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ciężkowicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ciężkowice

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w naszym sklepie przyszykowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Ciężkowice, ale również w innych miejscowościach w kraju. Jako renomowany producent, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie na rynku, możemy zaoferować Ci świetną jakość proponowanego paliwa, jego świetne parametry techniczne, a także przystępne koszty – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę węgiel ekogroszek to idealna oferta dla wszystkich klientów, którzy chcą zaoszczędzić w kwestii ogrzewania, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności wydajne oraz niedrogie, a podczas jego spalania nie wydziela się nadmierna liczba szkodliwych substancji czy przeszkadzającego dymu. Ponadto nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój kocioł. W ten sposób oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Ciężkowice, lecz także przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia.

Dodatkowo ekogroszek z naszego sklepu zdobył liczne odznaczenia i spełnia wszystkie ważne przepisy. Innowacyjne paliwo węglowe sprawdzi się do utrzymania wymaganej temperatury w budynku o jakichkolwiek wymiarach i może być wykorzystywane w niemal wszystkich piecach oferowanych w tym momencie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i opłacalnego opału, to zapraszamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Ciężkowice i okolicach!

Ekogroszek Ciężkowice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek